Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:grin::grin::grin::grin: spoko to ja bedę do Ciebie dzwonił :decayed::decayed::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem DHLem wysłać paczkę... baba z nożyczkami do paczki leciała sprawdzić co jest w środku. Nie dałem jej pociąć kartonu... nie wysłałem. Pojechałem do siódemki. Pytają co jest w środku, a ja: broń i narkotyki. Babina się roześmiała i pakę wzięła. Jakieś chore przepisy mają teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie będzie mi ktoś plądrował w kartonie i patrzył co wysyłam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, bałem się, że jak zacznie tymi nożyczkami wywijać to dziursko jakąś zrobi i z gumowej dziewczyny całe powietrze ujdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak by się ten cały koks rozsypał.... albo spłonkę nożyczkami drasnęła...jakby pizgło to nie byłoby co zbierać...

---------- Post added at 16:26 ---------- Previous post was at 16:22 ----------

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,11472935,Trudne_spotkanie_Palikota_w_Siedlcach___Przez_pana.html

Piszą o nas... nawet film jest....:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była na fejsbuku wypowiedz, sprzed 2 lat palikota o tym ze krzyz to wazny symbol itd itp... i wypowiedz z przed paru miesiecy typu "anty krzyz"

wniosek taki, posel mniejszy lub wiekszy, nie wazne z jakiej pratii, zrobi wszystko, zeby dojsc do wladzy, a po wyborach zostaje takiemu tylko zasysanie kasy ze skarbu panstwa na diety itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem DHLem wysłać paczkę... baba z nożyczkami do paczki leciała sprawdzić co jest w środku. Nie dałem jej pociąć kartonu... nie wysłałem. Pojechałem do siódemki. Pytają co jest w środku, a ja: broń i narkotyki. Babina się roześmiała i pakę wzięła. Jakieś chore przepisy mają teraz.

bry, DHLem swego czasu dobry przemyt szedł na potęgę, a 7 nawet kozę na palecie weźmie byle się za mocno nie wierciła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

Jeżeli będzie pasować mogę swoją wyciągnąć.

---------- Post added at 08:27 ---------- Previous post was at 08:06 ----------

była na fejsbuku wypowiedz, sprzed 2 lat palikota o tym ze krzyz to wazny symbol itd itp... i wypowiedz z przed paru miesiecy typu "anty krzyz"

wniosek taki, posel mniejszy lub wiekszy, nie wazne z jakiej pratii, zrobi wszystko, zeby dojsc do wladzy, a po wyborach zostaje takiemu tylko zasysanie kasy ze skarbu panstwa na diety itd

Punkt widzenia zazwyczaj zależy od punktu siedzenia, ale tylko krowa poglądów nie zmienia. Kilka lat temu chodziłem do kościoła, do spowiedzi, przyjmowałem komunię. Zacząłem czytać troszkę gazet, zacząłem rozumieć informację, które do mnie docierały. Moje spojrzenia na wiarę katolicką zmieniało się. Dziś sam nie wiem czy wierzę czy nie wierzę. Jest pewne, że nie chodzę do kościoła. Nerwica mnie bierze gdy słyszę o kolejnym pedofilu w sutannie, o tym, że jedyną karą jaka go spotkała była zmiana parafii. Szlag mnie trafia jak słyszę o komisji majątkowej, o majątku, który jest rozdawany za grosze pod budowę nowych kościołów. Wspaniały przykład u nas w Siedlcach na osiedlu Daszyńskiego... Wracając do Palikota, jak sam mówi, nie walczy z wiarą, walczy z jej mieszaniem się życie polityczne w tym kraju. Każda partia w jakiś sposób nawiązuje ciągle do wiary katolickiej. PIS udaje, że jej chce bronić własną piersią, a niewiernych palić niemalże na stosach. Sam prezes na początku lat 90 był ateistą. Ośmielę się też przypuszczać, że Palikot nie robi tego dla pieniędzy. Ma dosyć swoich własnych. On to robi z przekonania i awanturniczej natury. Chcę zaznaczyć, że nie popieram żadnej partii politycznej w tym kraju. Niektórych poglądy podobają mi się mniej lub bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie wirnik Ci się rozsypał, przerabiałem to u siebie, naprawa ok 80zł zależy za ile kupisz pompkę od golfa 3 ;)

a ja się w politykę nie mieszam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie wirnik Ci się rozsypał, przerabiałem to u siebie, naprawa ok 80zł zależy za ile kupisz pompkę od golfa 3 ;)

a ja się w politykę nie mieszam :wink:

ale wówczas słychać było by prace samego silnika a tu zero bezpieczniki są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to możemy podmienić ja tez mam avanta, albo całkiem zdechł silniczek, lub jakiś zimny lut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...