Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

W sedanie jest inna? U mnie deszcz pada i nie chce mi się wychodzić sprawdzić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zgadzam sie troche, to ze kosciol miesza sie tam gdzie nie powiniem i ma mase brudnych interesow to prawda, ale tak bylo od zawsze, bo od zawsze koscio katolicki sprawowal wladze, kiedys bezwzgledna, teraz mniejsza ale wciaz znaczacą, i 2 lata temu palikotowi to nie przeszkadzalo niby,

Sam nie jestem katolikiem choc korzenie mam katolickie (pozorne ale katolickie), i moge powiedziec ze istnieje tyle blednych doktryn kosciola ze to sie w glowie nie miesci, najprostrzym przykladem a zarazem jak waznym jest 10 przykazan, bo te ktore zna wiekszosc ludzi nie do konca sa poprawn

Ale Bog dal kazdemu wolna wole i mozna wierzyc w co sie chce, tylko co jesli dane przekonania byly bledne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie troche, to ze kosciol miesza sie tam gdzie nie powiniem i ma mase brudnych interesow to prawda, ale tak bylo od zawsze, bo od zawsze koscio katolicki sprawowal wladze, kiedys bezwzgledna, teraz mniejsza ale wciaz znaczacą, i 2 lata temu palikotowi to nie przeszkadzalo niby,

Sam nie jestem katolikiem choc korzenie mam katolickie (pozorne ale katolickie), i moge powiedziec ze istnieje tyle blednych doktryn kosciola ze to sie w glowie nie miesci, najprostrzym przykladem a zarazem jak waznym jest 10 przykazan, bo te ktore zna wiekszosc ludzi nie do konca sa poprawn

Ale Bog dal kazdemu wolna wole i mozna wierzyc w co sie chce, tylko co jesli dane przekonania byly bledne...

Dokładnie jak mówisz, na własne potrzeby zmienili treść niektórych przykazań. Najpierw nawracali ogniem i mieczem, paląc na stosie dziesiątki kobiet.... ale niech ten wątek może dalej o spotach i pierdołach pozostanie. Tematy wiary i polityki są dosyć delikatne i nie chciałbym żeby ktoś poczuł się urażony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiara zawsze byla doskonalym szyldem, pod ktorym na rzez prowadzono tysiace setek baranow, tak bylo jest i bedzie.

Z tego co sie orientuje bylo kilka rodzajow pompek w zaleznosci od rocznika i wyposazenia, ja mam 2 kostki, jedna 2 piny druga 12 i 1 wezyk od powietrza. Gdyby ktorys kolega mogl pomoc wdzieczny bylbym niezmiernie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma 2 wężyki i 2 kostki, ale z jednej kostki idzie 5 pinów a z drugiej dużo....w niektórych pompkach chyba jest od razu moduł komfortu, czy jakoś tak. Domykanie szyb i jakieś podobne bajery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj chłopaków z forum co sprzedają graty, np Krycha. Spisz swój nr z pompki i do niego wal. Może coś znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozna napisać ok, jo, hi

Wiadomość, która została wpisana jest zbyt krótka. Musi zawierać co najmniej 3 znaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem bardziej o 1,5, ale Twoja propozycja wydaje się być równie kusząca:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...