Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, pojawiła się 84 strona wątku i już nie mogę otworzyć 83.. I tak mam w wielu wątkach. No szlag mnie trafia :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde, pojawiła się 84 strona wątku i już nie mogę otworzyć 83.. I tak mam w wielu wątkach. No szlag mnie trafia :kwasny:

spróbuj ciasteczka w przeglądarce wyczyścić, może pomoże

---------- Post dopisany 26-06-2012 at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2012 at 12:13 ----------

po wczorajszej interwencji auto Kamila jeździ jak nowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytresuje je do następnego razu, pewnie gryzły bo piwka nie piliśmy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylo jak bo kierowcy nie bylo :( a fakt mialem ochote wczoraj sie napic tylko nie mialem z kim:/ nastepnym razem przyjedziemy z kierowca i zaopatrzeniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze sie nic wiecej nie potelepotalo:) ale syk z mojego ic lepszy od Twojego:)

---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

Z kim było :decayed:

no tak tak tylko musialbym u Piotrka na podworku w samochodzie spac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje auto lepiej się zbiera bez porównania. U mnie już wiek i przebieg robi swoje. Powoli silnik robi się jak wydmuszka i kompresja zamiast popychać tłoki, ucieka bokami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz silnik tez mam:) jak cos:) nie wiem nie jechalem Twoim to nie mam porownania no ale skoro tak mowisz to pewnie tak jest. Nie wiem na ile prawdziwy ten przebieg bo z tym to nigdy nic nie wiadmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki się nie rozsypie, to nic nie ruszam. A jak padnie to może pokuszę się o jakąś mocniejszą jednostkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany z ciekawosci spojrzalem do karty pojazdu i jest tam cos takiego DRIBAG 2545208 (wymiana)co to

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ----------

ale diesel? czy jednak zmiana na benzyne/lpg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pany :hi: Ciasteczka wyczyściłem i niestety nie pomogło, ale zmieniłem wyświetlanie postów z 30 na 20 i hula :decayed:

Dopiero zobaczyłem pioteros Twoje felgi - ładne sztuki. Ja też kupiłem dla siebie, ale bawię się w polerkę i idzie w takim zatrważającym tempie że może do września ogarnę :polew:.

Jakby coś to służę spawarką do tworzyw, spoiw trochę mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis je zalozylem.... Sa jednak proste ;). Jedynie 2 opony troche przy lyse ale da sie jezdzic. Pierscienie wyniosly mnie 20zl juz z kw, i wcale tak bardzo komfort nie spadl, myslalem ze bedzie gorzej.

Znam ten bol jak cos sie zaczyna a potem ciagnie sie to cos wieki, ale zycze powodzenia;p

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje też są podobno proste :wink: okaże się przy zakładaniu.. Oponki jakieś tam już leżą tylko trza będzie dystans dobrać. Pioteros jakie pierścienie kupiłeś i czemu tak tanio? Jakie masz ET?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...