Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz hamować niesprawne auto? To jak dmuchać pannę z okresem.... Trzeba najpierw doprowadzić ją do kultury i potem się bawić....

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sluchaj na spocie jak bedzie badzmy w weekend bo wtedy moge to sie sprawdzi co i jak. Nie ma sensu jechac na hamownie na sprawdzenie jak jest nie sprawna. A czy soft ma to ja juz sprawdze po logach ewentualnie do ecu wglad sie zrobi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tutaj (chyba) nie ma wyłączności na organizowanie spota... Macie ochotę się spotkać, podawać termin i kto chce to będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może standardowo w niedziele bo w sobote to ludzie piją, chodzą na wesela, albo rezają auta :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te gwizdy przy większej prędkości się nasilają? Może to powietrze, słyszane przez jakieś nieszczelne uszczelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem że powietrze. Ogólnie powiedziałem że gwizdy w znaczeniu że szum powietrza zwiększający się wraz z prędkością. Zrobiłem test i wyszło że od przodu drzwi nie dociskają uszczelki, jednak nie jest ona twarda ani nic z tych rzeczy. Próbowałem na zawiasach coś poprawić też z zamykaniem, żeby nie trzeba było trzaskać, lecz z tymi od kierowcy lipa. Wiatr wpada dosłownie przez zaślepki głośników - tapicerka od spodu nie trzyma się drzwi. Wiem wiem, tak się nie robi ale przykleiłem taśmę tak by tapicerka doszła i jest tylko delikatnie lepiej, tylko albo aż.

No to widzimy się w niedzielę w godzinach wieczornych jak mniemam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia zakańcza żywot.... 1 nie wbiję, nawet na siłę...ruszam z 2 biegu. Kur...... 4 skrzynia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...