Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ależ Wam się psują te samochody...

Tapa-Tapa

Normalna eksploatacja.... skrzynia już mi ponad pół roku zgrzyta.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale u ciebie wystarczylo by zeby wytrzymala rok i juz sie zacznie zwracac (o ile bedzie trwalsza, a powinna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coo tam Karol słychać :wink: jak bose :decayed:??

ja dziś coś dorwałem wrrrr :kox:

Widziałem :good:, Ty już mi nic nie pokazuj lepiej, bo moje finanse na tym cierpią :kox:

BOSE gra dużo lepiej, lepszy wzmak "robi robote" :wink: chociaż jest małe syczenie na ściszonym albo wyłączonym radiu, pewnie przez brak ekranów na zwykłym nagłośnieniu Audi Concert. Na tym nie koniec, w sobotę będzie grubsze rezanko, 2DIN i takie tam pierdoły, blutek :decayed: Dominik ma przy okazji podpiąć sterowanie lędzwiami, ta czarna kosteczka od czujnika pasów co pokazywałeś by mi się przydała, nie masz jej na zbyciu? :)

---------- Post dopisany at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

16.00-17.00 może być?

:good: może zmień datę w pierwszym poście żeby ludzie widzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niedziele i mi pasuje:) tylko coś mi sprzęgło zaczeło ciągnąć bo nie dawno wrociłem z Węgrowa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinku powiadasz bez koleżanki mam się nie pokazywać hmmm.... no to w takim razie będę musiała coś wymyślić :wink: Lucynka :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postał przez noc, przemyślał swoje zachowanie i 1 mi oddał. Parch....

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ----------

Ja jak coś to koło 18 bym się wyrobił na chwilę zajrzeć.

---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:16 ----------

WTF???????

Uczniowie zlizują bitą śmietanę z kolan księdza-dyrektora. Kuratorium: 'Nie ma przeciwwskazań'

---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

Znalazłem skrzynkę za tanie pieniądze, możliwe żeby Audi pakowało skrzynie z końcem produkcji w sierpniu 98r do auta z roku 99?? Przynajmniej sprzedawca twierdzi, że auto europejczyk z 99r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo Dupaaaa!!!

---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------

http://a4-klub.pl/members/wit3k-68117/ nie bądź Silent Bob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzegorz mi sie wydaje ze to normalne, pakuja rzeczy wczesniej zmagazynowane w samochody, na szybach czy metkach foteli czesto tez widzialem inne daty produkcji (wczesniejsze) niz data produkcji samochodu, tym bardziej ze a4 to samochod szczegolnie masowo produkowany wiec na pewno producent musial sie dobrze przygotowywac na jego bieżącą produkcje, ewentualnie sprzedawca nie ma pojecia co sprzedaje, ja mam auto z 10.98 a rozkodowujac VIN wyskakuje juz 99rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...