Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

A kolega to czemu sie na żadnym spocie nie pokazał? A właśnie.... może w niedzielę? Jacyś chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. Zabierz żonę na spota. Ja już ze swoja kilka razy byłem, raz nawet przyjechałem ze swoja 3 letnią córcią, bo nie miałem z kim jej zostawić (żona była w pracy).

2. Ale chyba w weekendy masz wolne? Te godzinkę raz na jakiś czas zawsze można wygospodarować.

Takich argumentów nie uznaję jako wytłumaczenie absencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, może i uda mi się rozruszać żonę, a jak nie to pomyślę jak zrobić klub żon klubowiczów A4 żeby się nie nudziły jak my robimy coś ważnego :naughty: może zajmą się szydełkowaniem i zrobią nam moherowe pokrowce na siedzenia i kierownice :polew:

a tak na serio za miesiąc będę miał już 2 panie w domu i dlatego tez teraz trochę nie mam czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz masz tym bardziej czas. zona spać a TY na spot.

Koniec ;-)

Prawda Grzesiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej niedziela, ten weekend będzie bezalkoholowy to się będę nadawał ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harry wrzuć na pierwszą stronę. Godzina 16? 17? 18? 19? Daj znać Huraganowi albo daj mi numer do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o fotele, to sam miałem na nie ochotę, ale zrezygnowałem. koleś mieszka w Iganiach można do niego wpaść tylko wieczorami bo w dzień pracuje, fotele pochodzą z angola i fotel kierowcy w EU nie ma regulacji wysokości, a aukcja się skończyła. Człowiek na allegro wystawiał je przynajmniej 4 razy

tak widziałem ze juz kilka razy je wystawiał.Teraz dał BCM i poszło na moja korzysc :wink4: ale mysle ze za tą cene było warto :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Tchorzo skończ o fotelach prawić, potwierdź swą wizytę w niedzielę, bo siłą ściągniemy. 3 osoby już pewne. Korzeniu co z Tobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...