Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Źle ustawiony pasek klinowy?


Marrekk

Rekomendowane odpowiedzi

Na starcie chce uświadomić że jeżeli chodzi o rozrząd to jestem totalnie zielony stąd moje pytanie, czy pasek że zdjęć jest źle zamontowany? Chodzi mi czy nie powinien być ustawiony równo po obu stronach? Pytam bo mam problemy z autem i szukam przyczyny. 

IMG_20200819_172504.jpg

IMG_20200819_153507.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pasek ma margines po którym się rusza podczas pracy, tym marginesem są koła które są od niego szersze. Pasek jest ok :)


Teraz możesz oglądać moje naprawy na YT kanał,, Garage Poland'' przewidziane nagrody :)

 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mechanikkosmita napisał:

Cześć, pasek ma margines po którym się rusza podczas pracy, tym marginesem są koła które są od niego szersze. Pasek jest ok :)


Teraz możesz oglądać moje naprawy na YT kanał,, Garage Poland'' przewidziane nagrody :)

 

Dzięki bardzo, również na pewno sprawdzę Twój kanał na YT. Jeszcze jedno odkrycie które mnie nurtuje, mianowicie na filmiku widać jakby idealne miejsce pod jakiś czujnik, lecz jest pustka, oświeci mnie ktoś? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mechanikkosmita napisał:

To jest miejsce na czujnik położenia wału korbowego:)

To na filmiku 2-3 sekundy wcześniej widać jakiś czujnik, nie jest to właśnie czujnik wału korbowego? On jest tam normalnie zamontowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Marrekk napisał:

To na filmiku 2-3 sekundy wcześniej widać jakiś czujnik, nie jest to właśnie czujnik wału korbowego? On jest tam normalnie zamontowany

niektóre doły silników są identyczne , u Ciebie impulsator jest założony na uszczelniaczu wału dlatego masz czujnik obok :)

Edytowane przez Mechanikkosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mechanikkosmita napisał:

niektóre doły silników są identyczne , u Ciebie impulsator jest założony na uszczelniaczu wału dlatego masz czujnik obok :)

Reasumując, patrząc na filmik fto wszystko jest na swoim miejscu? Tak to przynajmniej zrozumiałem. BTW, dziękuję ślicznie za zainteresowanie tematem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...