Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przekaźnik pompy paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy ktoś się orientuje który jest przekaźnik od pompy paliwa ?

234092CF-C736-4782-B081-F5A6365466C9.jpeg

37476EA0-3F71-4634-892E-E4A8F10C42D1.jpeg

Opublikowano

Jaki rocznik i silnik (kod silnika)

Opublikowano

Przede wszystkim jaka marka i model auta :facepalm: 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Audi a4 b5 1.9 tdi ahu 1997 r

Opublikowano

20200826_152313.jpg

Opublikowano
  • Autor

Czyli przekaźnik 202 ? Bo nie znam się zbyt na tych schematach 

Opublikowano

Jeżeli masz na tej dolnej listwie 6 miejsc na przekażniki tak jak na tym schemacie to tak by wyglądało. Miejsce 5 i 6 to jest przekaźnik wycieraczek (interwał). Przekaźnik 1 to klakson. Spróbuj wyciągnąć nr. 1 i zobacz czy klakson działa. 

Opublikowano
  • Autor

Po wyciągnięciu pierwszego przekaźnika klakson nie działa wiec pierwszy będzie od klaksonu, czyli przekaźnik 202 bd od pompy ? Bo mam problem z odpaleniem auta, kluczykiem jak próbuje go zapalić to kręci ale tak jakby paliwa nie dostawał  i po przekręceniu kluczyka nie słychać pompy 

Opublikowano
  • Autor

Dodam ze na popych odpala 

Opublikowano

Sprawdź czy napięcie do pompy dochodzi. Sprawdź bezpieczniki 28, 29, 34 tylko nie optycznie a miernikiem. 

Opublikowano
  • Autor

Tylko te pola mam puste żadnych bezpieczników w miejsce bezpiecznika nr 28,29,34 nic nie jest włożone 

ECDE2F72-4026-4427-A311-9917EDFC5F0A.jpeg

Opublikowano

Sa tam w tych miejscach na bezpieczniki po obu stronach styki?

Kupiłeś to auto dopiero w tym stanie czy nagle przestało palić? 

Opublikowano
  • Autor

Nie ma w tych miejscach na bezpieczniki styków, auto posiadam już 2 lata zawsze ciężko odpalał, ale zawsze odpalał nie było z tym problemu 

Opublikowano

Przecież 1.9 TDI na pompie nie ma wcale pompy paliwa...

Chyba , że chodzi Ci o pompę wtryskową. 

Po zapłonie powinno być 12V na jej zaworku N109. Sygnał idzie z sterownika

Edytowane przez Fazii

Opublikowano

Właśnie na bezpiecznikach pisze tylko pompa paliwa więc może to być zarówno pompa wtryskowa jak i pompa w baku tyle że biorąc pod uwage tak jak piszesz, że tu jest pompa wtryskowa VP37 nie ma właśnie pompy paliwa w baku, co by wyjaśniało puste miejsce na bezpieczniku. 

Opublikowano

Opcji jest kilka. Może układ zapowietrzony również być.

Sprawdź czy po zapłonie zapala się kontrolka grzania świec. Jeśli nie tzn ,że ECU nie dostaje zasilania. W takim przypadku do sprawdzenia przekaźnik w skrzynce ECU. Jest to nr 3 na foto. Sprawdź też bezpiecznik na pozycji 9

IMG_20200826_225301.jpg

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.