Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dynamiczne kierunkowskazy


Spiter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnosnie pływających kierunkowskazów do a4 B8 z 2013r. Kupując moduł nie będą one płynne a chciałbym uzyskać taki efekt:

Czy aby uzyskać taki efekt trzeba kupić taśme led z modułem i wymienić ja w lampie którą posiadam?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki efekt uzyskasz tylko dzięki znacznej ingerencji w elektronikę lampy. Nie ma gotowej taśmy led na podmiankę i załatwione. Musisz do każdej led z osobna dolutować kabelki, i połączyć je z odpowiednią tego wlutowaną i zaprogramowaną elektroniką, tak żeby sterowało to każdą diodą z osobna. Oprucz tego muszą oryginalne ścieżki na płytce prowadzące do każdej diody zostać przerwane. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pozostaje oddac lampy firmie zajmujaca sie takimi rzeczami :( bo poporadnika na necie tez żadnego nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomafx napisał:

Są moduły, poszukaj. Instalacja nie jest trudna. 

Chyba masz na mysli semi dynamiczne moduły bo żaden moduł nie wykona kieunkòw dynamicznych. Każda dioda musi być z osobna sterowana i to jest do ogarnięcia tylko wlutowując w lampie na płytce kable do każdej diody i dodatkowo przerwanie na płytce istniejących ścieżek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice Poznania 750zl. Nie próbowałem jeszcze to nie wiem jak robia. Ale sa autorami modułu sterującego(w sumie oczywiste tam coś trzeba przelutowywac zeby kazda dioda była osobno, może daja swoje diody - nie wiem). Lampy sa rozcinane, spawane i zaimpregnowane wiec nie ma możliwości parowac - taka informacje dostalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...