Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak ja hehe ;D Na wiosnę chyba wpadnie programik.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, szpakuziom napisał:

Tak jak ja hehe ;D Na wiosnę chyba wpadnie programik.

Jak bedziesz robil to daj znać gdzie i jak to cenowo wyjdzie :cheesy:

Opublikowano
  • Autor

Odebrałem dzisiaj Audi od mechanika, śmiga aż milo, jutro będzie miała sprawdzian na trasie Wrocław - Zakopane :cheesy:

Co zostało zrobione:

- zestaw paska rozrządu INA,

- pompa wody INA,

- sprzęgiełko alternatora INA,

- prowadnica bagnetu oleju,

- planowanie głowicy,

- zawory,

- uszczelniacze zaworów,

- popychacze,

- uszczelki głowicy.

Czyli praktycznie kapitalny remont zaliczony, przez pompę wody :grin:

No ale jak to mówią, nie ma tego złego...

pozdrawiam :cheesy:

IMG_20201001_182946.jpg

Opublikowano

Zdecyduje się na program u Łukasz13, chłop zna się na rzeczy i widać to. Zrobi to zdalnie, trzeba tylko kabelek mieć mpps13 Zgrywasz mapę i wysyłasz mu. Trzeba też logi dynamiczne robić.

Opublikowano
19 godzin temu, dedpad napisał:

Odebrałem dzisiaj Audi od mechanika, śmiga aż milo, jutro będzie miała sprawdzian na trasie Wrocław - Zakopane :cheesy:

Co zostało zrobione:

- zestaw paska rozrządu INA,

- pompa wody INA,

- sprzęgiełko alternatora INA,

- prowadnica bagnetu oleju,

- planowanie głowicy,

- zawory,

- uszczelniacze zaworów,

- popychacze,

- uszczelki głowicy.

Czyli praktycznie kapitalny remont zaliczony, przez pompę wody :grin:

No ale jak to mówią, nie ma tego złego...

pozdrawiam :cheesy:

Wiesz co to kapitalny remont bo widać mylisz pojęcia. Robioną miałeś tylko czapkę więc kapitalką bym tego nie nazwał...

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, pawlo_SL napisał:

Wiesz co to kapitalny remont bo widać mylisz pojęcia. Robioną miałeś tylko czapkę więc kapitalką bym tego nie nazwał...

Mój błąd, trochę za bardzo mnie poniosło :glupek2:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wizyta u gazownika. Na trasie wyskoczył mi trzy razy błąd o zbyt ubogiej dawce mieszanki na gazie. Silnik był bardzo mułowaty. Na benzynie śmigał normalnie. Okazało się, ze jeden przewód od wtrysku był zagięty i przy mocniejszym deptaniu wtrysk nie nadążał. Przewody ułożone na nowo i audica znowu ma moc na gazie :thumbup:

IMG_20201006_133230.jpg

Opublikowano
  • Autor

Siemka, dzisiaj wybilo 145k km na liczniku, czyli to już 5k za kierownicą Audi. Z tej okazji mycie i woskowanie i parę fotek :wub:

IMG_20201007_160929.jpg

IMG_20201007_133725.jpg

IMG_20201007_133839.jpg

IMG_20201007_134602.jpg

IMG_20201007_134755.jpg

IMG_20201007_134836.jpg

IMG_20201007_142858.jpg

IMG_20201007_143154.jpg

Opublikowano

Ładne autko, ładne krajobrazy :D Myślałeś nad pakietem s-line zewnętrznym?

Opublikowano

Zapodaj większe końcówki wydechu .;)

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, szpakuziom napisał:

Ładne autko, ładne krajobrazy :D Myślałeś nad pakietem s-line zewnętrznym?

Dzięki! Listwy drzwiowe od s4 będę niedługo montował, czekają na malowanie, na pewno w planach jest lotka bagażnika, ale to już nie w tym roku, chyba że trafi się jakaś okazja. Tył mi się podoba, chociaż dyfuzor z b7 też mi chodzi po głowie. A z przodu to sam nie wiem, na razie w planie jest dokładka z cupry, jak wygląd nie będzie zadowalający to chyba będę szukać zderzaka z s4, ale to na razie odległe plany :cheesy:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, dekiel 13 napisał:

Zapodaj większe końcówki wydechu .;)

Ulterki 90mm chodzą mi po głowie :cheesy:

Opublikowano

Też właśnie obczajam zderzak z S4, jest kilka szt. na Allegro, ale ceny bardzo zaporowe, jest jeden tani, ale połamany dość mocno.. Ogólnie zderzak z s4 Skubany robi robotę, nie to co s-line :P

Edytowane przez szpakuziom

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, szpakuziom napisał:

Też właśnie obczajam zderzak z S4, jest kilka szt. na Allegro, ale ceny bardzo zaporowe, jest jeden tani, ale połamany dość mocno.. Ogólnie zderzak z s4 Skubany robi robotę, nie to co s-line :P

No zupełnie inny samochód z tym zderzakiem, ale na razie nie ma co myśleć, trzeba zrobić parę rzeczy po drodze :cheesy:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadł komplet felg na zimę, wzór taki sam jak na lato :cheesy:

received_2741115999436895.jpeg

Edytowane przez dedpad

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj pustke pod fotelami zapełniły schowki :thumbup:

IMG_20201024_165057.jpg

IMG_20201024_170605.jpg

Opublikowano
  • Autor

Body S4 loading :drool3:

IMG_20201026_124445.jpg

IMG_20201026_140029.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Cupholder z angola i nowy przycisk awaryjnych na pokładzie :rolleyes:

IMG_20201106_151140.jpg

IMG_20201106_215914.jpg

IMG_20201106_215926.jpg

Opublikowano

czest.jest to super. kde jest esp?

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, pety k napisał:

czest.jest to super. kde jest esp?

ESP leży sobie za cupholderem :cheesy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.