Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Końcówki ładne wpadną i będzie cudo :wub:

Opublikowano
4 minuty temu, R4xx napisał:

Końcówki ładne wpadną i będzie cudo :wub:

święte słowa :thumbup1::good:

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, mirasekvip napisał:

święte słowa :thumbup1::good:

Wymiana końcówek to priorytet, bo psują cały efekt i nie mogę na nie patrzeć, jeszcze w tym tygodniu wpadną 90mm :thumbup:

Opublikowano

Dawid końcówki weź 100, wiem co mówię przewaliłem kilka tych kompletów u siebie i   90 są za małe , jak nie zapomnę to zrobię Ci  jutro zdjęcie  jak to wygląda na aucie .

Edytowane przez MichałA4

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, MichałA4 napisał:

Dawid końcówki weź 100, wiem co mówię przewaliłem kilka tych kompletów u siebie i   90 są za małe , jak nie zapomnę to zrobię Ci  jutro zdjęcie  jak to wygląda na aucie .

To mnie teraz pocieszyłes :facepalm: Podrzuć fotki jak będziesz miał czas

Opublikowano
19 minut temu, dedpad napisał:

To mnie teraz pocieszyłes :facepalm: Podrzuć fotki jak będziesz miał czas

Spokojnie, 90mm też wyglądają dobrze. Jeśli kupiłeś polerowane - będzie ok.

Opublikowano

To są 100 ultera

IMG_20210812_092752.jpg

IMG_20210812_092745.jpg

Edytowane przez MichałA4

Opublikowano

A tu 90 też  Ultera:

 

IMG_20210805_001114-01.jpeg

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, MichałA4 napisał:

To są 100 ultera

IMG_20210812_092752.jpg

Godzinę temu, R4xx napisał:

A tu 90 też  Ultera:

 

IMG_20210805_001114-01.jpeg

 

W zderzaku sline 100 i 90 wygladaja super, ciekawe jak to będzie w zderzaku od eski. We wtorek zamówiłem końcówki 90, zobaczę jak to będzie wyglądało jak przyjdą, aktualnie mam końcówki 70, więc faktycznie 90 może być trochę za mało 

Edytowane przez dedpad

Opublikowano

W razie czego oddasz/sprzedasz :D

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, R4xx napisał:

W razie czego oddasz/sprzedasz :D

Noo tak pewnie będzie, metoda prób i błędów :decayed:

Opublikowano
2 godziny temu, dedpad napisał:

Noo tak pewnie będzie, metoda prób i błędów :decayed:

He he jakbym słyszał siebie  zakladajacego 3-ci komplet ;) 

Opublikowano
26 minut temu, MichałA4 napisał:

He he jakbym słyszał siebie  zakladajacego 3-ci komplet ;)

Wiemy jak będzie, ale nie dołuj chłopaka na starcie :decayed:

Opublikowano
43 minuty temu, R4xx napisał:

Wiemy jak będzie, ale nie dołuj chłopaka na starcie :decayed:

:grin: e tam zaraz dołowanie,  poprostu wiem jak to się skończy :wink:

Ulter tak szybko nie realizuje zamówień ze sklepu  Dawid masz jeszcze czas to odkrecic - dzwoń :polew:

Opublikowano
  • Autor
32 minuty temu, MichałA4 napisał:

:grin: e tam zaraz dołowanie,  poprostu wiem jak to się skończy :wink:

Ulter tak szybko nie realizuje zamówień ze sklepu  Dawid masz jeszcze czas to odkrecic - dzwoń :polew:

No i przekonał, anulowałem zakup :grin:

Posłucham bardziej doświadczonych i nie popełnię tego błędu :drinks:

Opublikowano

:polew: huk! Jak coś będzie na mnie :cool:

Najgorsze że oni w tym ulterze to mają taki zapłon , że chyba z tydzień na wysyłkę trzeba czekać:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, MichałA4 napisał:

:polew: huk! Jak coś będzie na mnie :cool:

Najgorsze że oni w tym ulterze to mają taki zapłon , że chyba z tydzień na wysyłkę trzeba czekać:facepalm:

No nie spieszą się, zamówiłem we wtorek, a nawet nie zaczęli realizować zamówienia. Lepiej dla mnie :grin:

Opublikowano

Taa ja zamawialem za pobraniem koncowki to chyba z półtora tygodnia nie dawali znaku życia.

Opublikowano
  • Autor

Wieczorne dłubanie, wleciały na szybko maskownice głośników Bose, niby szczegół, ale cieszy oko :cheesy:IMG_20210812_203609.jpg

IMG_20210812_202325.jpg

Opublikowano
  • Autor

Klamka pasażera z wersji USA gotowa, jeszcze muszę dorwać wiązkę z angola i będzie finito IMG_20210819_123700.jpg

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.