Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka


dedpad

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, dekiel 13 napisał:

O to ,to dokładnie . :thumbup1:

A ta tylna wycieraczka Ci potrzebna ? Ja też miałem z Q5 ale w 3 lata używałem może 3 razy , więc jest 'korek od szampana ' zamiast.

Akurat sporo używam tylnej wycieraczki, często lukam w tylnia szybę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2021 o 20:58, Skowrix napisał:

Taa u mnie ten sam problem. Oczy chcą 15mm ale rozum podpowiada 5mm :D liczę na kompromis xD  

No właśnie o to chodzi, jak się widzi, ze ktoś ma koło równo z nadkolem, to aż chce się wrzucić duży dystans. Ale znowu jak widzę jak mam załadowany samochód i koło chowa się parę cm w nadkolu, to nie wiem czy tam dystans 5mm wejdzie :facepalm:

Edytowane przez dedpad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnie nowy modzik. Kupiłem kierownice od audi a4 b9. W planie mam jeszcze modyfikacje tej kierownicy tj. ścięcie dołu, obszycie nowa skóra (na bokach perforowana) i przeszycie biała nicią. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale nawet taka jak teraz jest świetna :drool3:IMG_20210913_202757.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dedpad napisał:

Wpadnie nowy modzik. Kupiłem kierownice od audi a4 b9. W planie mam jeszcze modyfikacje tej kierownicy tj. ścięcie dołu, obszycie nowa skóra (na bokach perforowana) i przeszycie biała nicią. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale nawet taka jak teraz jest świetna :drool3:IMG_20210913_202757.jpg

Nie no litości kiera z B9 w B6 to pomyłka. Stylistycznie wogóle nie pasuje do wnętrza. To nie ta epoka. Lepiej było iść w ściętą kierę z TT 8j która świetnie wygląda w B6 i ogólnie nadal jest mega ładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kamelus_ napisał:

Nie no litości kiera z B9 w B6 to pomyłka. Stylistycznie wogóle nie pasuje do wnętrza. To nie ta epoka. Lepiej było iść w ściętą kierę z TT 8j która świetnie wygląda w B6 i ogólnie nadal jest mega ładna.

Na początku też nie byłem przekonany do tej z b9, ale po czasie jakoś bardzo mi się spodobała. Zobaczę jak to siądzie po modyfikacjach. Zawsze można sprzedać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dedpad napisał:

Na początku też nie byłem przekonany do tej z b9, ale po czasie jakoś bardzo mi się spodobała. Zobaczę jak to siądzie po modyfikacjach. Zawsze można sprzedać :grin:

Jakie funkcje będziesz w stanie z niej wykorzystać? Głośność, przełączanie muzyki i źródła, czy coś jeszcze?

Edit: czy ja dobrze widzę, iż jest ona grzana? :whistling:

Edytowane przez Ivanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ivanek napisał:

Jakie funkcje będziesz w stanie z niej wykorzystać? Głośność, przełączanie muzyki i źródła, czy coś jeszcze?

Edit: czy ja dobrze widzę, iż jest ona grzana? :whistling:

Rozmawiałem z gościem, który zajmuje się przeróbkami i podłączaniem kierownic i powiedział, że da się wszystko podłączyć tylko zależy ile chce na to wydać.

Na razie chce uruchomić tylko niezbędne minimum, czyli poduszkę, klakson i podświetlenie, a jak wymienię radio na androida to wtedy resztę funkcji.

Tak, jest podgrzewana :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, R4xx napisał:

Podzielam zdanie @kamelus_Ciekaw jestem jak to będzie finalnie wyglądać w B6 :decayed:

Też jestem ciekawy efektu końcowego. Nie widziałem jeszcze u nikogo w temacie b6/b7 takiej kierownicy. Na pewno będzie wyglądała lepiej od smutnej kierownicy z b6 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, dedpad napisał:

Też jestem ciekawy efektu końcowego. Nie widziałem jeszcze u nikogo w temacie b6/b7 takiej kierownicy. Na pewno będzie wyglądała lepiej od smutnej kierownicy z b6 :grin:

Mi ten smutny naleśnik kojarzył się tylko z moją starą A3 z 97r :decayed: Wpakowałem więc ściętą z B8 lift. Mówili, że będzie pasować jak "świni siodło" i może tak właśnie jest, ale jak to się trzyma w ręce i jak cieszy oko! Trzymam kciuki za ten mod :kox:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, R4xx napisał:

Mi ten smutny naleśnik kojarzył się tylko z moją starą A3 z 97r :decayed: Wpakowałem więc ściętą z B8 lift. Mówili, że będzie pasować jak "świni siodło" i może tak właśnie jest, ale jak to się trzyma w ręce i jak cieszy oko! Trzymam kciuki za ten mod :kox:

Dzieki wielkie! Właśnie na fotkach nie wyglądała jakoś oszałamiająco i nie byłem do końca przekonany, ale jak zobaczyłem ją na żywo to jestem zachwycony. Dla mnie wygląda rewelacyjnie i do tego super siedzi w rękach, a po modyfikacjach mam nadzieję, że będzie kocur :drool3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2021 o 18:38, dedpad napisał:

Lotka i koncowki zamontowane, tym samym spełniłem wszystkie plany co do tyłu auderki :cheesy: Dla mnie wyszło mega, a co Wy na to? :decayed:IMG_20210904_180554.jpg

IMG_20210904_180746.jpg

hmmm , z czego jest tylna dokładka ten dyfuzor ? :buhaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, seboll2 napisał:

hmmm , z czego jest tylna dokładka ten dyfuzor ? :buhaha:

 

34 minuty temu, staniek napisał:

Ori eSowy zderzak.

Dokładnie, tak jak pisze @staniek, taki dyfuzor występuje w zderzakch S4 B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysmalcowałem audice fusso99, ręka odpada, ale efekt bajeczny :thumbup: Lakier zrobił się sliski w dotyku. Na szybę przednią nałożyłem magiczna wycieraczkę, bardzo fajnie odpycha wodę, powyżej 90km/h wycieraczki są zbędne :grin:

IMG_20210919_132906.jpg

IMG_20210919_152605.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dedpad napisał:

Wysmalcowałem audice fusso99, ręka odpada, ale efekt bajeczny :thumbup: Lakier zrobił się sliski w dotyku. Na szybę przednią nałożyłem magiczna wycieraczkę, bardzo fajnie odpycha wodę, powyżej 90km/h wycieraczki są zbędne :grin:

IMG_20210919_132906.jpg

IMG_20210919_152605.jpg

No piękniusia, perełeczka :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko. Praca z tą powłoką to czysta przyjemność :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukaszbass napisał:

No piękniusia, perełeczka :D

Dzieki! :thumbup1:

 

2 godziny temu, R4xx napisał:

Elegancko. Praca z tą powłoką to czysta przyjemność :naughty:

To pierwszy raz kiedy użyłem fusso i naprawdę jestem pod wrażeniem jak łatwo się go dociera. Do tego super efekt końcowy, ładnie wydobywa głębię lakieru i nadaje mu gładkości i poślizgu. No i jest bardzo wydajny, jedna puszka chyba wystarczy na dożywotnie smalcowanie samochodu :decayed: Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ten krajobraz jest już przeruchany przeze mnie na maxa, ale nie mogłem się powstrzymać :kox:IMG_20210926_002037.jpg

IMG_20210926_001654.jpg

IMG_20210926_001849.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dedpad napisał:

Wiem, że ten krajobraz jest już przeruchany przeze mnie na maxa, ale nie mogłem się powstrzymać :kox:

Aż żal nie skorzystać. Mega foty :kox:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...