Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka


dedpad

Rekomendowane odpowiedzi

He he  da się połączyć s4 z s-line :grin:

 

IMG_5607.JPG

Edytowane przez MichałA4
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MichałA4 napisał:

 

9 minut temu, MichałA4 napisał:

He he  da się połączyć s4 z s-line :grin:

 

IMG_5607.JPG

 

Haha dokładnie, wystarczy trochę chęci :cheesy:Swoją drogą fajny efekt wyszedł, ten pakiet powinien się nazywać S4-line :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krata z s4 jest ciekawsza, opłaca się pomęczyć ze spasowaniem jej do s-lina, ale finansowo taka zabawa to tragedia :kox: połowę   auta by za to naprawił :suicide_anim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę grille z S4 prezentują się świetnie, ale ceny są z kosmosu. Jeden na allegro jest za 600 ziko :shock3: ktoś jest konkretnie odklejony :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że nic się nie dzieje w temacie, powoli kompletuje graty na wiosnę, ostatnio wpadł homelink w dobrej cenie:IMG_20210124_173711.jpg

Zabrałem się też za renowacje felg letnich:received_3216908918535706.jpegIMG_20210116_215533.jpg

I foteczka w zimowej scenerii:

received_414214183236437.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dialog napisał:

Ładne autko :) (też musze ogarnąć jakieś koła na lato ;) )

Dzięki! No felgi to połowa wygladu samochodu więc warto kupić coś przykuwającego uwagę :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic się nie działo, więc wpadł włącznik świateł od audi A3, w końcu udało się znaleźć w idealnym stanie :cheesy:

IMG_20210210_171658.jpgIMG_20210211_164527.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, dekiel 13 napisał:

Klawa fota Dawid , pocztówkowa bym powiedział.   :thumbup1:

Dzięki! No warunki tamtego dnia były idealne na fotki, mam nadzieję że jeszcze uda mi się załapać na jakiś krwistoczerwony zachód słońca z górami w tle :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nudziło mi się trochę w pracy i zacząłem testy nad wykonaniem klamek al'a RS4 B7, pierwsza sztuka nie wyszła za ciekawa, ale z czasem może coś za tego będzie :cheesy:received_3423979901047516.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ogarnięta frezarka cnc i coś lepszego by z tego wyszło. Kwestia myślę napisania dobrego programu i później klepiesz klamki. Tylko pewnie wykończyć by to trzeba było ręcznie :/ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dedpad napisał:

Dzisiaj nudziło mi się trochę w pracy i zacząłem testy nad wykonaniem klamek al'a RS4 B7, pierwsza sztuka nie wyszła za ciekawa, ale z czasem może coś za tego będzie :cheesy:received_3423979901047516.jpeg

A cóż to za rzeźba  ? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Krzysiek15255 napisał:

Pewnie ogarnięta frezarka cnc i coś lepszego by z tego wyszło. Kwestia myślę napisania dobrego programu i później klepiesz klamki. Tylko pewnie wykończyć by to trzeba było ręcznie :/ 

Poki co zajmuje się działem montażu i pod ręką jest mała frezarka konwencjonalna. Możliwe że niedługo będę ogarniał dział obróbki skrawaniem, wtedy zrobię jakiś program w CAMie i postaram się wyciąć coś bardziej zbliżonego do oryginału. Na razie pozostaje zabawa korbkami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Michu1996 napisał:

A cóż to za rzeźba  ? :grin:

Taki tam ulepik :grin: Na razie pierwszy wiórek na szybko, ale z czasem może coś wyrzeźbie ładnego haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dedpad napisał:

Taki tam ulepik :grin: Na razie pierwszy wiórek na szybko, ale z czasem może coś wyrzeźbie ładnego haha

Jestem ciekaw efektu końcowego :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Michu1996 napisał:

Jestem ciekaw efektu końcowego :rolleyes:

Powiem szczerze, że ja też :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła paczka z grillem S4 i od razu wymieniłem ramkę i wrzuciłem na auto. Jestem bardzo zadowolony z efektu. Teraz do pełni szczęścia brakuje tylko zderzaka przód i tył S4, ale ceny to dla mnie jakaś abstrakcja :facepalm::grin:IMG_20210224_170254.jpgIMG_20210224_173458.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dedpad napisał:

Dzisiaj przyszła paczka z grillem S4 i od razu wymieniłem ramkę i wrzuciłem na auto. Jestem bardzo zadowolony z efektu. Teraz do pełni szczęścia brakuje tylko zderzaka przód i tył S4, ale ceny to dla mnie jakaś abstrakcja :facepalm::grin:IMG_20210224_170254.jpgIMG_20210224_173458.jpg

Cudnie to wygląda

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, R4xx napisał:

Cudnie to wygląda

Dzięki, fotka tego nie oddaje, ale naprawdę ten grill robi robotę, polecam! Teraz ten zderzak wygląda trochę biednie i od razu chce się więcej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...