Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka


dedpad

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.08.2021 o 20:55, MichałA4 napisał:

Taa ja zamawialem za pobraniem koncowki to chyba z półtora tygodnia nie dawali znaku życia.

Można kupić na allegro, tam deklarują czas wysyłki i muszą się w miarę tego trzymać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło parę nowych gratówIMG_20210828_151853.jpg

Wczoraj wymieniłem światło stopu na nowe, bo stare już się rozpadało i wyblakłoIMG_20210828_151956.jpgIMG_20210829_160234.jpg

Logo audi wróciło na klapę po prawie rocznej przerwie i założyłem wycieraczkę tylna z audi Q5, wygląda nowocześniej i w końcu zbiera wodę, a nie tylko ja rozmazuje jak poprzedniczka :grin:IMG_20210829_160322.jpg

Przyszły też końcówki wydechów Ulter 100mm, wyglądają jak dwa wiadra, ale do zderzaka S4 będą idealne :thumbup: Tu porównanie do ori 70mmIMG_20210829_120657.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, dedpad napisał:

Przyszły też końcówki wydechów Ulter 100mm, wyglądają jak dwa wiadra, ale do zderzaka S4 będą idealne :thumbup: Tu porównanie do ori 70mmIMG_20210829_120657.jpg

To ori końcówki są zaklepane czy spawane. Jak je zdemontowałeś ?

Podasz mi model tych ulterow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cysiek18 napisał:

To ori końcówki są zaklepane czy spawane. Jak je zdemontowałeś ?

Podasz mi model tych ulterow ?

Ori są lekko zagięte i przyspawane w dwóch miejscach. Demontaż po staropolsku, czyli szlifierka kątowa, przeciąłem spawy i ściągnąłem z rury.

Końcówki Ulter N1-101RS*

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Jeszcze lotka sline i będzie git.

Lotkę już mam, nie sline tylko a la RS4 B8, jest dużo większa i ma ciekawszy kształt. Na razie jeździ sobie w bagażniku, ale w weekend wrzucę ją na klapę :cheesy:IMG_20210831_184110.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd zamawiałeś ramię tylnej wycieraczki ? Muszę u siebie wymienić i szukam jakiegoś wartego uwagi zamiennika B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, dedpad napisał:

Lotkę już mam, nie sline tylko a la RS4 B8, jest dużo większa i ma ciekawszy kształt. Na razie jeździ sobie w bagażniku, ale w weekend wrzucę ją na klapę :cheesy:IMG_20210831_184110.jpg

Panie gdzie takie lotki dają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Krzysiek_K napisał:

Skąd zamawiałeś ramię tylnej wycieraczki ? Muszę u siebie wymienić i szukam jakiegoś wartego uwagi zamiennika B)

Ramię zamówiłem na allegro, to jest orginal z audi Q5. Jak zamawiałem swoją to było jeszcze kilka aukcji.

 

32 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Panie gdzie takie lotki dają?

Audi Plus je robiło, ale chyba już ich nie produkują :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo  same zamienniki , 450 w podkładzie z włókna szklanego. Ciekawe jak to pasi i zachowa się na Słońcu. Opinie mają dobre...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, dekiel 13 napisał:

Na alledrogo  same zamienniki , 450 w podkładzie z włókna szklanego. Ciekawe jak to pasi i zachowa się na Słońcu. Opinie mają dobre...

 

Wykonanie tych lotek z włókna nie jest najlepsze, trzeba je trochę dopiescic, ale dla efektu końcowego warto się pomęczyć :grin: A jak będzie z trwałością to się dopiero okaże, mam nadzieję, że nie będzie problemów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Na alledrogo  same zamienniki , 450 w podkładzie z włókna szklanego. Ciekawe jak to pasi i zachowa się na Słońcu. Opinie mają dobre...

 

Niestety wykonanie jej pozostawia wiele do życzenia, montowałem  u kolegi w B7 to z prawej strony spoooro brakuje, nie jest to zrobione tak na równo jak linia szyby tylko jest zaokrąglone.

7 godzin temu, Krzysiek_K napisał:

Skąd zamawiałeś ramię tylnej wycieraczki ? Muszę u siebie wymienić i szukam jakiegoś wartego uwagi zamiennika B)

Ja brałem za 40zł z wysyłką, wygląda spoko, zbiera lepiej niż ori.
Ps: allegro

Edytowane przez Ivanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ivanek napisał:

Niestety wykonanie jej pozostawia wiele do życzenia, montowałem  u kolegi w B7 to z prawej strony spoooro brakuje, nie jest to zrobione tak na równo jak linia szyby tylko jest zaokrąglone.

Moja akurat jest dobrze dopasowana, tylko miała kilka dziurek i trzeba było wyrównać trochę krawędzie. Kumpel kupił taka sama, ale u niego wykonanie bylo już duzo gorsze, była trochę za krótka i dodatkowo był banan więc nie przylegała do klapy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka i koncowki zamontowane, tym samym spełniłem wszystkie plany co do tyłu auderki :cheesy: Dla mnie wyszło mega, a co Wy na to? :decayed:IMG_20210904_180554.jpg

IMG_20210904_180746.jpg

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko zapodać dystanse to by było idealnie ;)  oczywiście moim skromnym zdaniem :D  

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dedpad napisał:

Lotka i koncowki zamontowane, tym samym spełniłem wszystkie plany co do tyłu auderki :cheesy: Dla mnie wyszło mega, a co Wy na to? :decayed:IMG_20210904_180554.jpg

IMG_20210904_180746.jpg

Zagapiłbym się :cool1:

5 minut temu, Skowrix napisał:

Gdyby tylko zapodać dystanse to by było idealnie ;)  oczywiście moim skromnym zdaniem :D  

Podpisuję się pod tym :decayed:

Edytowane przez R4xx
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Konkretna dooopa ?

Dzięki, mam nadzieję, że nie będzie więcej nowych pomysłów :decayed:

 

40 minut temu, Skowrix napisał:

Gdyby tylko zapodać dystanse to by było idealnie ;)  oczywiście moim skromnym zdaniem :D  

 

38 minut temu, R4xx napisał:

Podpisuję się pod tym :decayed:

Tak, wiem, dystanse będą na pewno! Muszę tylko zmierzyć jaka szerokość będzie bezpieczna, bo przy 4 osobach na pokładzie z bagażami, tylne koła chowają się w nadkolach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Skowrix napisał:

Gdyby tylko zapodać dystanse to by było idealnie ;)  oczywiście moim skromnym zdaniem :D  

O to ,to dokładnie . :thumbup1:

A ta tylna wycieraczka Ci potrzebna ? Ja też miałem z Q5 ale w 3 lata używałem może 3 razy , więc jest 'korek od szampana ' zamiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dedpad napisał:

przy 4 osobach na pokładzie z bagażami, tylne koła chowają się w nadkolach.

Taa u mnie ten sam problem. Oczy chcą 15mm ale rozum podpowiada 5mm :D liczę na kompromis xD  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...