Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ależ się prezentuje :thumbup:

Nie myślałeś żeby ten tylny dyfuzor dać w inny kolor ? Hmmm do niczego on tu mi nie pasuje ? 

Opublikowano

Czarny połysk z cieniutką obwódką srebrną/czerwoną albo włókno węglowe? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, kamil-vag napisał:

Ależ się prezentuje :thumbup:

Nie myślałeś żeby ten tylny dyfuzor dać w inny kolor ? Hmmm do niczego on tu mi nie pasuje ? 

Dzięki!

No właśnie cały czas mysle o black piano, ale może być słabo widoczny przy moim lakierze i właśnie dlatego zdecydowałem się na kolor przedniego grilla. Może na przyszły sezon coś pomyślę o zmianie :eusathink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kompletnie zapomniałem, że moja Auderka na koniec września osiągnęła pełnoletniość :facepalm:

Będę musiał sprawić jej jakiś fajny prezent za te przegapione urodzinki :grin:

Jak tak porównuje fotki sprzed roku, to aż się banan na twarzy pojawia. Ze zwyklaka przerodziła się w całkiem fajne autko. A pamiętam jak ja kupiłem to mówiłem, że tylko nawigacje sobie do niej wrzucę, kogo ja chciałem oszukać :kox:

IMG_20211014_184836.jpgIMG_20211014_185935.jpg

IMG_20211014_184736.jpgIMG_20211014_190007.jpg

Opublikowano

Zderzak z przodu jest zwykły czy od S4 ? czy wymieniłeś kratki od S4

Opublikowano

jeszcze jakieś inne koło i będzie malina :good:

Opublikowano
9 godzin temu, Dekster92 napisał:

Zderzak z przodu jest zwykły czy od S4 ? czy wymieniłeś kratki od S4

S4 jest jednym elementem i to właśnie ten zderzak.

Edytowane przez Ivanek

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Dekster92 napisał:

Zderzak z przodu jest zwykły czy od S4 ? czy wymieniłeś kratki od S4

To zderzak od S4

 

46 minut temu, Ivanek napisał:

S4 jest jednym elementem i to właśnie ten zderzak.

Dokładnie tak!

 

1 godzinę temu, jedrekx napisał:

jeszcze jakieś inne koło i będzie malina :good:

Coś trzeba będzie pomyśleć nad jakimś ciekawym kółkiem, ale jeszcze jest parę innych spraw pod drodze :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auderka doczekała się zaległego prezentu na 18 urodziny, czarne lusterko fotochromatyczne z kompasem prosto z USA :kox:

Bylo:IMG_20211023_110525.jpg

Jest:IMG_20211023_131458.jpg

Opublikowano

Teraz jedynie  dorezać CLH i fotochromy zewnętrzne.

Mam lusterko z kompasem, ale z włączonym jeździłem chyba tylko ze dwa dni ;) 

 

Jeszcze ciut większą felga i będzie jeszcze lepiej niż jest :)

 

Pozdr

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, staniek napisał:

Teraz jedynie  dorezać CLH i fotochromy zewnętrzne.

Mam lusterko z kompasem, ale z włączonym jeździłem chyba tylko ze dwa dni ;) 

 

Jeszcze ciut większą felga i będzie jeszcze lepiej niż jest :)

 

Pozdr

Pewnie na CLH przyjdzie w końcu czas :decayed:

Kompas fajny bajer, ale nawet samo lusterko cieszy oko. W porównaniu do zwykłego to niebo, a ziemia :grin:

A co do felg to ciągle myślę jaka by najlepiej siadła. Podobają mi się felgi RS4 B7, a z drugiej strony chciałbym jakieś wklęsłe w stylu Q5 albo styling 132 z BMW, ale 19" to może być przesada, więc trzeba celować w jakieś 18", ciężko zdecydować :suicide_anim:

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio chodziła mi po głowie zmiana koloru kratek bocznych zderzaka, bo te czarne były słabo widoczne. Zdecydowałem się na lakierowanie w kolor grilla, a oto efekt końcowy, moim zdaniem siadły elegancko :decayed:IMG_20211024_161928.jpgIMG_20211024_160415.jpg

A z mniej przyjemnych spraw, zaczyna się odzywać łożysko w prawym przednim kole, więc w listopadzie czeka mnie wymiana :baseball:

Opublikowano

Bardzo fajnie siadło :thumbup1:

Opublikowano

Klawo wyszło Dawid. Boczne wloty są widoczne i kratki spoko. :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, R4xx napisał:

Bardzo fajnie siadło :thumbup1:

 

10 minut temu, dekiel 13 napisał:

Klawo wyszło Dawid. Boczne wloty są widoczne i kratki spoko. :thumbup1:

Dzięki! Całe szczęście, że nie tylko mi się podoba :grin: 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W weekend wymieniłem ze znajomym łożysko i piastę prawego przedniego koła, na szczęście wszystkie śruby poszły w miarę gładko. Najgorzej bylo oddzielić łożysko od zwrotnicy, ale w końcu ustąpiło. Przy okazji ściągania zacisku, zauważyłem, że mam założone przewody hamulcowe w stalowym oplocie, miła niespodzianka :decayed:  W środku zrobilo się znowu cicho :cheesy: Na liczniku wybiło 166kkm.

Łożysko SKF (VKBA 3536)

Piasta Meyle (100 407 0068)

IMG_20211114_164902.jpg

Edytowane przez dedpad

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj po pracy zastala mnie taka niespodzianka ... Pewnie komuś zająłem jego ulubione miejsce :rant:IMG_20211118_155855.jpgIMG_20211118_155828.jpg

Opublikowano
8 minut temu, dedpad napisał:

Dzisiaj po pracy zastala mnie taka niespodzianka ... Pewnie komuś zająłem jego ulubione miejsce :rant:IMG_20211118_155855.jpgIMG_20211118_155828.jpg

Niestety ale takie k**wy chodzą po tym świecie. Współczuję. 

Opublikowano

Łamałbym ręce 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.