Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka


dedpad

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, dekiel 13 napisał:

Klawo będzie, zakładaj graty. :thumbup1:

Na wiosnę myślę, że już będą śmigać w aucie :decayed:

 

Godzinę temu, george napisał:

Kierownica z A3 8V?

Patrząc na Twoje auto przekonałem się, że ten wzór, który masz na zimę dobre wygląda a jest łatwy do utrzymania czystości - zaleta felgi o małej ilości ramion.

Kierownica z A4 B9.

No felgi nie są jakieś szczególnie wymagające jeśli chodzi o czystość i prezentują się dosyć dobrze jak na 17" :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Rob@k napisał:

Kiera z b9 fajna. A jak jest z MF działa? 

Pytałem gościa, który zajmuje się doposażeniem grupy vag i mówił, że potrzebuje modułu Q, taśmy A z B7 i kostki do poduszki i będzie dało radę uruchomić głośność i zmianę stacji. No i podobno da radę coś podziałać z BT i navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to fajnie bo mam u siebie wyjście na grzana kiere, ale tylko czteroramienne chyba były grzane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rob@k napisał:

A to fajnie bo mam u siebie wyjście na grzana kiere, ale tylko czteroramienne chyba były grzane. 

Ta właśnie też jest podgrzewana, ale podobno nie ma szans żeby odpalić w niej podgrzewanie w b6. No i dodatkowo chce ją ściąć na dole, więc pewnie uszkodzą grzałkę w środku podczas tego zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dedpad napisał:

Ta właśnie też jest podgrzewana, ale podobno nie ma szans żeby odpalić w niej podgrzewanie w b6. No i dodatkowo chce ją ściąć na dole, więc pewnie uszkodzą grzałkę w środku podczas tego zabiegu.

Nawet na module z obsługą grzania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem przed chwilą kiere w necie i lipa. Jak jest grzana to nie ma przycisku Mode i nie obsłuży vfiza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Rob@k napisał:

Jak jest grzana to nie ma przycisku Mode i nie obsłuży vfiza. 

Jeżeli ma przycisk MODE to działa w pełni MF. Tą, którą ma @dedpad nie zadziała w pełni z radiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, george napisał:

Nawet na module z obsługą grzania?

Tak, mówił, że o grzaniu mogę zapomnieć.

 

28 minut temu, Rob@k napisał:

Przeglądałem przed chwilą kiere w necie i lipa. Jak jest grzana to nie ma przycisku Mode i nie obsłuży vfiza. 

Jak przeglądałem kierownice z b9 to nie widziałem, żeby te z okrągłą poduszką miały przyciski MODE. Było podgrzewanie albo słoneczko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, george napisał:

Najprostsze kiery mają przycisk mode

WWW.OTOMOTO.PL

Części samochodowe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta że zostaje opcja grzania (jeśli zadziała) albo obsługa vfiza. Wolę jednak ta druga opcje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rob@k napisał:

Najprostsze kiery mają przycisk mode

WWW.OTOMOTO.PL

Części samochodowe

 

Mój błąd, zwracam honor :kox:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem nic udowadniać, tylko szkoda ze nie ma jednocześnie przycisku Mode i grzania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rob@k napisał:

Nie chciałem nic udowadniać, tylko szkoda ze nie ma jednocześnie przycisku Mode i grzania. 

Wtedy byłaby to kierownica idealna. Dzięki temu, że poduszka jest mniejsza niż w b8 wygląda trochę zgrabniej. Ta trafiła mi się w śmiesznych pieniądzach to nawet sie nie zastanawiałem i ją kupiłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rob@k napisał:

To czekam na efekty 

Bede informował tutaj o wszystkim :thumbup1:

Póki nie mam androida wystarczy mi tylko podłączenie klaksonu, poduszki i podświetlenia z resztą będę bawił się później :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że niedługo wypada mi wymienić amortyzatory z tył i sprężyny na wyższą kategorie wagową (żeby koła nie chowały się w nadkolach przy 4 osobach na pokładzie i załadowanym bagażniku) w głowie urodził się plan żeby założyć gwint. Przy okazji zniweluje się różnice wysokości między przodem, a tyłem i auderka będzie się prezentowała trochę lepiej :kox:

Dlatego też pytanie do Was, czy miał ktoś kiedyś do czynienia z gwintem H&R Monotube lub zna kogoś kto taki gwint posiada?

Tutaj fotki zestawu:IMG_20220121_175919.jpg.8f4833af55e45e357abbd01577b5c5c9.jpgIMG_20220121_175946.jpg.4fa7e4b68319dc1d7db610efd2675525.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid zadzwoń do Łukasza MAPET tuning on handluje zawieszeniami już kilkanaście lat , zapoda Ci info na temat tego zestawu zapewne.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dekiel 13 napisał:

Dawid zadzwoń do Łukasza MAPET tuning on handluje zawieszeniami już kilkanaście lat , zapoda Ci info na temat tego zestawu zapewne.

Mówisz o Łukaszu z Pajęczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dedpad napisał:

Mówisz o Łukaszu z Pajęczna?

MAPET-TUNING.COM

Skorzystaj z formularza kontaktowego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...