Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana amortyzatorow


pelen23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym wymienić amortyzatory z przodu bo są zapocone na tabliczek znamionowej mam zawieszenie 1ba ale coś mi tu nie gra bo auto wydaje się twarde podpowie ktoś jakie mam sprężyny na zdjęciach widać ilość kropek na sprężynie ewentualnie jakie amortyzatory kupić żeby do nich pasowały na przod z przodu są 2 kropki zielona i biala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, pelen23 napisał:

Witam chciałbym wymienić amortyzatory z przodu bo są zapocone na tabliczek znamionowej mam zawieszenie 1ba ale coś mi tu nie gra bo auto wydaje się twarde podpowie ktoś jakie mam sprężyny na zdjęciach widać ilość kropek na sprężynie ewentualnie jakie amortyzatory kupić żeby do nich pasowały na przod z przodu są 2 kropki zielona i biala

 

IMG_20200919_171946.jpg

IMG_20200919_170008.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przód masz 7kategorię wagową pod zawias 1BE / 1BV z B7

Na tył wygląda że to szary brązowy brązowy czyli 10 kategoria wagowa pod 1BE / 1BV z B7

Poniżej link do całej listy sprężyn, amorów i kategorii wagowych.

https://a4-klub.pl/topic/42435-klasy-wagowe-kolory-oznaczenia-sprężyn-i-amortyzatorów-1ba-1be-1bv/#entry562118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MaTeo85 napisał:

Na przód masz 7kategorię wagową pod zawias 1BE / 1BV z B7

Na tył wygląda że to szary brązowy brązowy czyli 10 kategoria wagowa pod 1BE / 1BV z B7

Poniżej link do całej listy sprężyn, amorów i kategorii wagowych.

https://a4-klub.pl/topic/42435-klasy-wagowe-kolory-oznaczenia-sprężyn-i-amortyzatorów-1ba-1be-1bv/#entry562118

Tak coś podejrzewałem bo dosyć twardo jest jakie amorki na przód polecacie do tych sprężyn żeby się zaraz nie rozlecialy auto to a4b7 1.8t avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...