Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż kratki nawiewu szyby


krzysiek31

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem jest prozaiczny bowiem niektórzy mogliby uznać, że go nie ma ? Inteligent położył sobie torxa na deskę rozdzielcza by ten po chwili skaturlał się między szybę a deskę. W porządku, w myśl za tym wziąłem magnes ,który ów torx powinien zassać. Tu zaczyna się dalsza część komedii bowiem i ten utknął. Oba elementy na wysokości licznika jakby. Palcami nie chwyce, specjalnym chwytakiem magnezowym oraz łapka tez tam nie dojdę. Chciałbym spróbować przez kratkę nawiewu szyby. Gdzieś mi się obiło, że z tego miejsca można powyciągać zassane przez auto skarby ? Problem w tym, że jak ja podginam z jednej czy z drugiej strony, poddać łatwo się nie chce. Nie chciałbym ściągać całej deski dla magnesu i torxa, ale jednak coś mi mówi, że obecność tego pierwszego nie jest zdrowa dla elektroniki. Pomoże ktoś? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratkę trzyma jedna śrubka

2020-09-24 18_29_45-Sam Naprawiam Samochód AUDI A4 B6-B7.pdf - Adobe Acrobat Reader DC.jpg

Jeśli nie dojdziesz to możesz jeszcze zdemontować licznik lub schowek pasażera, zależy z której strony Ci to wpadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...