Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Zmiana z Audi na VW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dokladnie myslalem ale nie wiem do kogo sie udać bo sprawa wygląda tak za auto ciągnie pięknie dopiero od 2000/2200 obrotów chciałem obniżyć chociaż od 200/300 w dol jak się uda to możne zadzwonię jeszcze do jednej firmy :) z tego co szukałem nikt takiego auta nie robił

dzwoniłem do vechu nie ma problemu do Chojnackiego przyjedz zobaczymy i teraz postaram się zadzwonić do mastersa :)

Z suchych danych z 80 na 100/105 KM i moment z 195 na 230/245Nm ale nie wiem czy mi się opłaca bo zobaczę jak wyjdzie A1 to możne przeskoczę na 1.6 lub 1.9 lub 2.0 TDi ale to na razie plany

Bo jak powiedziała moja kobieta to auto przejściowe.

Opublikowano

dokladnie myslalem ale nie wiem do kogo sie udać bo sprawa wygląda tak za auto ciągnie pięknie dopiero od 2000/2200 obrotów chciałem obniżyć chociaż od 200/300 w dol jak się uda to możne zadzwonię jeszcze do jednej firmy :) z tego co szukałem nikt takiego auta nie robił

dzwoniłem do vechu nie ma problemu do Chojnackiego przyjedz zobaczymy i teraz postaram się zadzwonić do mastersa :)

Z suchych danych z 80 na 100/105 KM i moment z 195 na 230/245Nm ale nie wiem czy mi się opłaca bo zobaczę jak wyjdzie A1 to możne przeskoczę na 1.6 lub 1.9 lub 2.0 TDi ale to na razie plany

Bo jak powiedziała moja kobieta to auto przejściowe.

No jesli to chwilowe to masz racje nie ma co wkladac kaski bo szkoda i tak tego nie wyciagniesz :good:

Opublikowano
  • Autor

No niby tak ale zobaczę ile będzie mnie to kosztowało w PL

Opublikowano

No niby tak ale zobaczę ile będzie mnie to kosztowało w PL

Sadze ze tak 0d 900-1500 zl to max bedzie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jak uda mi się skontaktować z Mastersem to ci napisz co i jak.

Opublikowano

Jak uda mi się skontaktować z Mastersem to ci napisz co i jak.

No ok bo jestem Ciekaw.. :decayed:

Mysle ze w tym przedziale sie zmiescisz.. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

witam

jestem po rozmowie

nie mogę oczekiwać od niego czyli od motoru nie wiadomo czego

moc wzrośnie od 90KM do max 100KM Nm max 240/250 jak z podobnych silników 1.4 TDi

głownie chudziło mi o obniżenie obrotów i momentu obrotowego żeby motor wkręcał się z niższych obrotów tego raczej nie

da się zrobić jedynie możne minimalnie 100 obrotów ale to już trzeba pojechać i sprawdzić :) na miejscu

cena 1500 zł

wiec tak to wygląda :) na dziś

Opublikowano

witam

jestem po rozmowie

nie mogę oczekiwać od niego czyli od motoru nie wiadomo czego

moc wzrośnie od 90KM do max 100KM Nm max 240/250 jak z podobnych silników 1.4 TDi

głownie chudziło mi o obniżenie obrotów i momentu obrotowego żeby motor wkręcał się z niższych obrotów tego raczej nie

da się zrobić jedynie możne minimalnie 100 obrotów ale to już trzeba pojechać i sprawdzić :) na miejscu

cena 1500 zł

wiec tak to wygląda :) na dziś

Wiesz jesli chodzi Ci o obroty silnika i mialo by byc lepiej to opyla sie bo wzrost mocy jest raczej minimalny.. Chyba ze te 100 Km to jeszcze cos bo 90 to na moc nie ma co patrzec szkoda by bylo kaski.. No ale tak myslalem ze 1500 zl :decayed:

No decyzje musisz juz sam podjac.. Pomysl czy warto jesli to autko chwilowe.. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ogólnie zobaczę bo mam czas do sierpnia właśnie wtedy będę w Polsce

Opublikowano

ogólnie zobaczę bo mam czas do sierpnia właśnie wtedy będę w Polsce

No dokladnie ja tez wracam w sirepniu ale juz na stale mam nadzieje ze bedzie dobrze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak masz robotę w kraju to okej

Opublikowano

Jak masz robotę w kraju to okej

Roboty nie mam znaczy Ojciec ma firme ale wolal bym cos swojego.. Zobaczymy jak wszystko sie ulozy..

Opublikowano
  • Autor

No chyba ze tak życzę powodzenia :)

Opublikowano

No chyba ze tak życzę powodzenia :)

No nie dziekuje.. Sam Ciekaw jestem jak to bedzie oby do przodu :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 19:13_________________________________________________Ile Ci ten silniczek pali ?? Bo jestem tego Ciekaw bardzo nawet :mysli:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

ja nie wiem, jak można sie przesiąść z a4 do polo w dodatku 1.4tdi

osobiście mam te dwa auta i nigdy na stałe bym się nie przesiadł na polo, audi inna bajka, lepsza, dużo :)

Opublikowano

Ja także przesiadłem się.

:wallbash::wallbash::wallbash:

1vh5GS.jpg

1vi2yi.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.