Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie jest moduł Homelink


3d0

Rekomendowane odpowiedzi

Zostawiłem sobie ten mod na sam koniec jako łatwy - wymiana modułu z USA na UE ale w związku z innym modem rozebrałem cały przód i starego modułu czy jakiejś pustej wiązki nie znalazłem w okolicach zderzaka. Czy to ustrojstwo może być w podsufitce od razu przy guzikach? Jeśli tak to jak to zdemontować (wersja z szyberdachem)?

Druga opcja jest taka, że po wymianie zderzaka poprzedni właściciel zrezygnował z Homelinka ale w tym wypadku zostaje chyba tylko pociągnięcie wiązki od puszki w nogach gdzieś tam w okolice zderzaka? Na forum widzę tylko instrukcję do B8 - może ktoś ma coś podobnego (ang/pl) do B9?

Edytowane przez 3d0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co znalazłem w internecie, to moduł homelink jest pod tylnym zderzakiem. Z tym, że byłoby to cholernie nielogiczne, więc aż nie chce mi się wierzyć.

Zobacz obrazek. Możesz potwierdzić, że u Ciebie właśnie tak jest?

Homelink receiver - Page 20 - AudiWorld Forums

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w takim razie z przodu jest jakaś antena, albo inne źródło fal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dawno się nie logowałem i odpuściłem trochę temat ale w tym tyg. zakładałem akurat hak automatyczny do auta i wiązło się to z demontażem zderzaka. Zgadnijcie co pod nim znalazłem:)? Nie ma to sensu ale ten moduł właśnie tam jest w wersji USA - tam jest też antena.

Edytowane przez 3d0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł jest pod tylnym zderzakiem. Antena to poprostu taki przewód należący do wiązki 4M0907414A, w którym znajduje się także ta antena. Antena leży pod tylną kanapą. 

 

Screenshot_20210514-160602_Opera.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, OK. To w takim razie przy module jest jeszcze jakaś inna dziwna antena ale zapomniałem zrobić fotki przy montażu, więc ciężko będzie stwierdzić od czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się ktoś kiedyś natknął na ten temat to opisałem w innym wątku jak to finalnie uruchomiłem:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...