Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Karta sd do nawigacji


Paweł 1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam pytanie.. 

Kupiłem audi. Lecz w nawigacji pokazuje błąd że wyjęto kartę SD i po prostu nawi nie działa. Gdzie taka kartę mige kupić.. Znalazłem na internecie lecz nie wiem czy wszystkie będą pasować czy szukać po jakimś sterowniku?? Jeden pan z którym rozmawiałem prosił o takie zdjęcia.. Ale nie powiedział że jego karta nie pasuje.. I tak wszystko stanęło.. A nawigacja chciałbym żeby w końcu działała. Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc 

IMG-20201008-WA0000.jpeg

IMG-20201009-WA0000.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak ze ot tak kupisz sobie karrte jakas i navi zadziała

Podjesz do ASO a ci zamowia pod VIN odpowieddnia wersje* zgubiona karta, a jak nie to szukaj magika co ci to aktywuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu. Identyczna historia. W ASO dorobienie karty 1200zł. Na samej navi mi nie zależy ale komunikat wykańcza mnie psychicznie bo wyświetla się za każdym razem aż do momentu przyciśnięcia OK. Da się ten komunikat wyłączyć albo całkowicie dezaktywować navi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2022 o 12:30, seb-k napisał:

Podepnę się do tematu. Identyczna historia. W ASO dorobienie karty 1200zł. Na samej navi mi nie zależy ale komunikat wykańcza mnie psychicznie bo wyświetla się za każdym razem aż do momentu przyciśnięcia OK. Da się ten komunikat wyłączyć albo całkowicie dezaktywować navi?

 

Karta w aso kosztuje 250zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2022 o 21:40, shaqal napisał:

 

Karta w aso kosztuje 250zł.

Pojechałem do ASO kolego (konkretnie Volkswagen -Audi Jodko-Schiewe w Świdnicy - powiedzieli - "1200zł się należy ".

250zł to chyba za sam czysty nośnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...