Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne siedzenia


Lukxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 
Nie działają podgrzewane siedzenia z tylu. Z przodu jest wszystko ok. Orietuje się ktoś co może być przyczyna usterki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lukxx napisał:

Witam wszystkich. 
Nie działają podgrzewane siedzenia z tylu. Z przodu jest wszystko ok. Orietuje się ktoś co może być przyczyna usterki? 

Raczej wróżenie z kuli. Na początek podepnij pod kompa i zobacz czy nie ma jakichś błędów. Jeżeli czysto - to zostaje jedynie rozebrać tunel/kanapę i sprawdzić czy wszystko ok z wiązkami i samą kanapą.

Tu masz pomocniczy temat:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz. Poszperałem na forum i sprawdziłem bezpieczniki odpowiedzialne za grzanie kanap i są całe. Z tym komputerem to sprawdzić u mechanika? Niestety kompletnie się na tym nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2020 o 11:51, Lukxx napisał:

Dziękuje za odpowiedz. Poszperałem na forum i sprawdziłem bezpieczniki odpowiedzialne za grzanie kanap i są całe. Z tym komputerem to sprawdzić u mechanika? Niestety kompletnie się na tym nie znam.

Jeżeli kompletnie się na tym nie znasz to raczej zostaje Ci tylko podjechać do serwisu ;) A jak Ci się nie pali - to zamówić od Chińczyka kabel VCDS, zainstalować na laptopie i samemu zeskanować w poszukiwaniu błędów. Być może coś wtedy wyjdzie - aczkolwiek możliwe, że bez rozebrania tunelu, ew. kanapy może się nie obejść tak czy siak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...