Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Nie wyłącza się oświetlenie środka po zamknięciu drzwi


ikceduh

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, czy tej usterki szukać w włacznikach drzwiowych??? Jeśli tak to gdzie one są???

Czy może padła skrzynka sterująca tymi lampkami?

Dzwoniłem do faceta od alarmów i powiedział , że to norma w audikach, może ktoś coś mi podpowie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może najzwyczajniej na świecie ktos przestawił Ci włącznik oświetlenia. Czasem oświetlenie 'głupieje' jak dzwi sie tylko delikatnie uchyli i zamknie wówczas działa odwrotnie tzn. jak drzwi zamknięte to swieci jak otwarte gaśnie.

Przeczytaj kolego regulamin forum i wskocz do działu Newbie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cały czas Ci się świeci? Opisz dokładniej kiedy świeci czy wogóle się wyłącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy lusterku świeci w dwóch skrajnych położeniach a tylne tylko w pozycji włączenia ręcznego.. BRAK REAKCJI NA OTWARCIE DRZWI

[ Komentarz dodany przez: wiki: 28-03-2007, 19:59 ]

jeśli nie zapoznasz sie z regulaminem i nie przywitasz sie w newbie to dostaniesz ostrzeżenie i zamknę temat !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze masz zimne luty na plytce w sterowniku centralnego ?? to tym wszystkim steruje, mnie tez tylne nie swiecily wogole, pogrzebalem troszke w kablach, moze gdzies nie ma pelnego styku ;> rozebralem pompke centralnego, przelutowalem wszystkie luty i teraz dziala :D:D aaa wylaczniki drzwiowe sa w zamkach w przednich drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobnie..

nei zapala sie przy otwarciu drzwi, a jesli zapale i zamkne, swieci, swieci.. i nie gasnie.

trzeba bedzie do elektryka skoczyc..

Nie działają krańcówki w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wyłączniki w drzwiach , są one zabudowane wewnątrz drzwi przy zamku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem.

Całe oświetlenie mi się świeci cały czas w jednym i drugim położeniu przełącznika. Zero reakcji na otwarcie czy zamknięcie drzwi. Jedynie tylna lampka działa prawidłowo a nad lusterkiem i te boczne z tyłu świeca cały czas i nie gasną po zamknięciu drzwi. Przy pompce od centralnego przeczyściłem styki ale to nic nie dało. To możliwe, że jak nie działa któraś krańcówka z przodu w drzwiach to tak jest, że wszystkie świecą?? Co jeszcze zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...