Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 DTM Edition 2005 by Carlos


CarlosCk

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze to Ty próbujesz tutaj niczym podparte liczby komuś sprzedać.

Po drugie na forum nie tylko głupoty wypisywane są, są ludzie, którzy starają się dzielić z innymi wierzytelnymi informacjami (i tak było w tym przypadku). Ze względu na to, że na tamtym forum temat ten był poruszany i dyskutowany, jeden z forumowiczów, którego Ty bezpodstawnie i pogardliwie Mietkiem nazwałeś, nawiązał kontakt z Audi, by rozwiać wątpliwości. 

Nie uważam, że zjadłem wszystkie rozumy, jeżeli czegoś nie wiem to nie wypowiadam się a nie Tak jak Ty, powtarzam kity, które pewnie wcisnął Ci sprzedawca, że jesteś jeden z pięciuset. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Muskel1 napisał:

Po pierwsze to Ty próbujesz tutaj niczym podparte liczby komuś sprzedać.

Po drugie na forum nie tylko głupoty wypisywane są, są ludzie, którzy starają się dzielić z innymi wierzytelnymi informacjami (i tak było w tym przypadku). Ze względu na to, że na tamtym forum temat ten był poruszany i dyskutowany, jeden z forumowiczów, którego Ty bezpodstawnie i pogardliwie Mietkiem nazwałeś, nawiązał kontakt z Audi, by rozwiać wątpliwości. 

Nie uważam, że zjadłem wszystkie rozumy, jeżeli czegoś nie wiem to nie wypowiadam się a nie Tak jak Ty, powtarzam kity, które pewnie wcisnął Ci sprzedawca, że jesteś jeden z pięciuset. 

Dobrze masz racje ? Przepraszam pana którego pogardliwie Mietkiem nazwałem. Koniec dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Adam87 napisał:

Siema Carlos:hi:

Czekamy na więcej fotek autka.

Pozdrawiam

Nie mam za dużo fotek muszę coś popstrykać. Mam jeszcze z ori grillem i lusterkami

20201017_094409.jpg

20200930_184014.jpg

20200927_141055.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką słabość do S4 DTM ja mało któego auta ;)

Ciekawe jakby wyglądało takie auto resztą gratów RS4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, DarekS4 napisał:

mam taką słabość do S4 DTM ja mało któego auta ;)

Ciekawe jakby wyglądało takie auto resztą gratów RS4. 

Ja mam w planach troszke części z RSy tutaj powkładać. Jak narazie to są plany bo auto niedawno zakupione. Docelowo ma być ok 330KM. Adam jak chcesz to wyśle Ci link na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam S4 DTM i mam tez całe body RSa ... leży to i tylko zawadza bo czasu brak ... już mi to chodziło po głowie ale szkoda mi ori zderzaków dtm żby je rzeźbić i poszerzać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, DarekS4 napisał:

No ja mam S4 DTM i mam tez całe body RSa ... leży to i tylko zawadza bo czasu brak ... już mi to chodziło po głowie ale szkoda mi ori zderzaków dtm żby je rzeźbić i poszerzać. 

 

No a potem już ori bardzo ciężko znaleźć. Chyba że w Audi za kosmiczną cene. Pokaż swoją wariatke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @CarlosCk ,

IMHO nazwałeś temat tak, że ubliżasz co poniektórym użytkownikom tego forum.
Przeczytałem kilka pierwszy postów tematu który założyłeś i mam wrażenie, że nie jesteś do końca poważny, albo nie za bardzo szanujesz ludzi.

Dlaczego? Ot dlatego, iż ludzie prezentując swoje samochody na tym forum, starają się to robić w sposób transparentny i nad wyraz dokładny, tak, aby wszyscy - NIE TYLKO ZNAWCY - wiedzieli co czytają i na co patrzą.

Gorąca prośba z mojej strony - postaraj się... i trochę pokory.

No offence bro,
Pozdro.

BTW. Ładny wóz.

 

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siemanko :hi:

Furka jest przednia :thumbup1:

Wiecej fotek i tak jak wcześniej ktoś pisał bardziej szczegółowy opis 

I bez spiny Panowie ?

Jeszcze jedna fotka jest :a4fan:20201009_160024.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...