Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fis caly na czerwono sie swieci bez informacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, odpalam dzis auto i fis pusty, cale tlo na czerwono i nic sie nie pali, robiac test na przycisku licznika czy vcds nic sie nie zmienia, swieci sie tylko zolte pole pewnie pokazujac ze jest "ok", jest tylko 1 blad ponizej na zdjeciu, jedyne co robilem przy liczniku to zmienialem wartosc sredniego spalnia i bylo to tydzien temu, czy serio moglby sie ekran zesrac czy szukac problemow typu brak komunikacji np wtyczki w liczniku czy cos innego
122750265_364254298152303_6000295163707304214_n.jpg

122768090_1078767089244991_5692899707835423638_n.jpg

Opublikowano

Jeżeli reszta działa ok to problem z samym ekranem - można rozebrać i zobaczyć czy taśma od lcd ma dobry kontakt 

Opublikowano
  • Autor

wyszarpie jutro licznik i sprawdze ala jest to realne ze z dnia na dzien wszystkie informacje by zniknely? wczoraj wszystko bylo ok,  jak tak czytalem tematy to ludzie maja problemy z pixelami kreskami czy calkowitym zanikiem

Opublikowano

Tak możliwe ale wskazywałoby to całkowity brak kontaktu taśmy ze złączem albo co gorsza taśmy z ekranem 

Opublikowano

A co do błędu to masz manual czy automat? A może po swapie na manual.

Opublikowano
  • Autor

manual, zadnego swapa nie bylo, ale jakis czas temu bylo próba aktywacji sugerowania zmiany biegow na fisie, bez powodzenia

Opublikowano

mogło się tak zdarzyć. Naprawiłem dużo liczników jagera i nie takie przypadki już były

Opublikowano
  • Autor

a tera inne pytanie, bo juz sie dowiadywalem ze gdybym chcial kolor fis to tylko i wylacznie musi byc z dawcy o tym samym silniku czyli 1.8t, czy jest to prawda czy da rade z innego silnika tez lub a4 cabrio? 

Opublikowano

Tak z 1.8t bo on chyba tylko w exeo bedzie miał immo3 , można też kombinować z innymi ( immo4 ) ale to już więcej zachodu i kończysz z wyłączonym immo 

 

Skoro manual z fabryki to w adaptacji kanału 60 masz namieszane i stąd błąd komunikacji ze skrzynią 

@DarekS4 na szczęście to zegary Boscha bo Jegaery to były wynalazki :wink:

Edytowane przez Banan

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Banan napisał:

Tak z 1.8t bo on chyba tylko w exeo bedzie miał immo3 , można też kombinować z innymi ( immo4 ) ale to już więcej zachodu i kończysz z wyłączonym immo 

 

Skoro manual z fabryki to w adaptacji kanału 60 masz namieszane i stąd błąd komunikacji ze skrzynią 

zabawa z tym sugerowaniem zmiany biegow bylo na kanale 60, czy w tym kanale 60 idzie bym to nazwal wrocic to jakis ustawien fabrycznych? moze tu tkwi problem z komunikacja a nie samym wyswietlaczem
122780944_2718320001758004_5842347110087

 

Opublikowano

Masz wartości to dodawaj - na pewno 5xxx nie będzie , 1045 i kwestia czy masz samopoziom i /lub samopoziom i skrętne

Opublikowano
  • Autor

zaraz zrobie próbę, ale to mam rozumiec  ze w new valuve wpisywac wartosci np 1045 a nie 5xxx? u mnie nie ma bixow, zwykle h7

Opublikowano

Tak 1045 ( 1024 + 16 + 4+ 1 ) 

 

Wg jakiego opisu próbowałeś uruchomić pokazywanie biegów? I na przyszłość - zawsze zapisujecsię wartość oryginalną!!!

Edytowane przez Banan

Opublikowano
  • Autor

Błędu niema ale fis niestety dalej slepy

IMG_20201025_211551.jpg

Opublikowano

no to musisz rozebrać i obczaić 

Opublikowano

A próbowałeś najprostszych rzeczy, tj odłączyć licznik od zasilania ew. zdjąć klemę na kilka minut?

Opublikowano
  • Autor

tez to robilem i nic, jutro rozbiore licznik bo znajomy zauwazyl pixel na samym dole, zobacze tasme i czy cos sie nie hajcnelo, najgorsze jest to ze najchetniej bym zmienil od razu na kolor ale dorwac licznik kolor do 1.8t to jak dziewice w LO

Opublikowano
  • Autor

licznik rozebrany, tasma wygladala ok, pixel sie okazal jakims brudem ale ekran niestety umarl bo teraz ledwo sie podswietla i czeka mnie wymiana

Opublikowano
  • Autor

licznik wymieniony, niestety drogi interes, gdyby byl dostepny od reki licznik z kolorem to od razu bym zmienial

licznik.jpg

Opublikowano

Drogi tzn. Ile do exeo takie zegary chodza?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.