Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sanki/wózek Audi A4 B6 1,9 TDI AVF


cnk531

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zauważyłem przegnite gniazda tulei w sankach/ wózku przód w nowym nabytku Audi A4 B6 1,9 TDI Sline ( obniżone i utwardzone).

Czy może mnie ktoś pokierować w którym miejscu na części powinienem szukać numerów seryjnych?

Albo jeśli to możliwe to może poda ktoś ten numer?

Czy te sanki są te same co VW passat B5 1,9 TDI?

Edytowane przez cnk531
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zawieszenie 1BE to idą sanki 8E0399313BD. Z ETKI wychodzi że sanki są takie same dla większości skrzyń manualnych i automatycznych. Pasuje od A4 B7 i Seata Exeo. Kupuj jak najmłodsze to będzie w dobrym stanie i zaoszczędzisz na wymianie tulei

Dla zawieszenia 1BV idzie 8E0399313BG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Odkopuję temat sanek do A4 B6 1,9TDI S-line. 

Moje zawieszenie ma oznaczenie 1BV.

Moje obecne sanki mają oznaczenie 8E0399313N ale niestety takiego oznaczenia kompletnie nie mogę wynaleźć na necie (otomoto, OLX). 

Kolega Bobikos pisał, że do mojego zawieszenia pasują sanki z oznaczeniem 8E0399313BG, jednak tych też nie mogę znaleźć. 

Czy może ktoś poradzić czy np sanki oznaczeniu 8E0399313BD będą pasowały? Bo tego jest dużo. Lub może inny zamiennik?

Edytowane przez cnk531
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś sprawdzić sam wizualnie różnice między BD a BG. Może być tak że sanki nie różnią się kształtem a jedynie tulejami gumowymi (na pewno w etce idą inne tuleje do 1BV). Możesz szukać sanek od B7, będą trochę nowsze. Jeśli szukałbyś od EXEO to tam nie było zawieszenia 1BV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...