Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Świecące światła stopu, kontrolka abs i czujnik sprzęgła


Arnem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam opiszę swój dość zawiły problem. 

W czwartek byłem u elektryka wymienił mi czujnik sprzęgła (ten od tempomatu), przez tą uszkodzoną kostkę wyświetlało mi spalanie na poziomie 20l. Nie miał na stanie oryginalnej kostki więc założył inną twierdził, że działa bezprądowo. Nie wiem czy ta kostka ma coś wspólnego z kolejnymi problemami, ale wydaje się, że tak (ogólnie tu dopowiem, że nie byłem u elektryka z tą usterką tylko z czujnikiem poduszek a tą zrobił mi tak przy okazji). Od elektryka podjechałem do sklepu i wracając ze sklepu zobaczyłem, że światła stopu mi się świecą.

W piątek rano samochód nie chciał odpalić był kompletnie rozładowany (gdy wstawiałem go w czwartek do garażu na pewno światła stopu się nie świeciły bo sprawdziłem to) W sobotę cały dzień ładowałem akumulator ale naładował się tylko na tyle, aby go na chwilę uruchomić. Zaraz po podpięciu akumulatora włączyły się światła stopu. Nie mogłem ich w żaden sposób wyłączyć. Na desce cały czas świeciła się kontrolka abs. Wyłączyłem silnik żeby zamknąć klapę itp. drugi raz już samochód się nie uruchomił. Akumulator był rozładowany. 

Wymiana akumulatora na nowy to jedno ale czemu świeciły mi się cały czas światła stopu i czemu włączyła się kontrolka abs? Czy to możliwe, że ten czujnik sprzęgła powoduje te świecenie się kontrolki i świateł? Czy może kontrolka i światła świecą się z powodu akumulatora? A może akumulator swoją drogą a do wymiany jest jeszcze coś innego? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...