Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Liberty direct


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tam ubezpieczone auto, jednak tylko OC. Dlaczego u nich? Bo mieli tanio - innymi powodami się nie kierowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez mam u nich ubezpieczenie OC+mini asistans, ogolnie nie narzekam dobra sprawa mozesz wykupic ubezp przez internet bez wiekszych formalnosci. Co do cenny sa tansze firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tam ubezpieczałem samochód.. Pamiętaj że OC kupujesz dla poszkodowanego a nie dla siebie.. więc im taniej tym lepiej :naughty:

Jeżeli chodzi o AC to już warto poszperać kto i jak płaci.. Ale OC to dla tego którego trafisz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że jak masz OC i AC kupować w innych firmach ubezpieczeniowych, to lepiej opłaca się kupić pakiet AC/OC w jednej firmie z mojego doświadczenie wiem że dużo drożej nie wychodzi ja mam pakiet w PZU i za OC i AC(od 19900 zł) dla mojej A4 płacę 1800 zł, myślę że to nie drogo, a już 2 razy korzystałem z odszkodowania AC i jestem bardzo zadowolony, zawsze zostawała mi kasa w kieszeni po skończonej robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja mam polisę w liberty juz drugi rok, posiadam OC i AC. Jak za warunki jakie oferują to cena przystępna była. Nie ma amortyzacji, doubezpieczania po szkodzie, części w oryginale itd. Z wypłaty nie korzystałem i nie zamierzam puki co, a wiec nie przekonałem się na swojej skórze jaki jest u nich z likwidacją.

A w drugim aucie mam AXA tylko oc. Dla zainteresowanych zachęcam do skorzystania z rabatu 50 zł

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=614098539

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ja mam pytanie z innej bajki i w sumie nie na temat :decayed: 10 sierpnia konczy mi sie oc w hdi,chce przejsc do liberty jak to ogarnac?? trza jakies pismo wysylac do hdi ze rezygnuje??a liberty ma jakies biura czy trza telefonicznie ?? Bylbym wdzieczny za odpowiedz panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A panie mogą odpowiadać :wink4:

Ad. Liberty proponuję zapoznać się z OWU, przede wszystkim strony 11-13, warunki są podobne jak u innych ubezpieczycieli.

W sprawie wypowiedzenia, należy wypełnić druk i przekazać do HDI, forma dowolna, ważne potwierdzenie.

Złożyć najpóźniej na jeden dzień przed końcem okresu ubezpieczenia.

Polisy Liberty sprzedaje moja firma. Wypowiedzeniem również możemy się zająć.

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A panie mogą odpowiadać :wink4:

Ad. Liberty proponuję zapoznać się z OWU, przede wszystkim strony 11-13, warunki są podobne jak u innych ubezpieczycieli.

W sprawie wypowiedzenia, należy wypełnić druk i przekazać do HDI, forma dowolna, ważne potwierdzenie.

Złożyć najpóźniej na jeden dzień przed końcem okresu ubezpieczenia.

Polisy Liberty sprzedaje moja firma. Wypowiedzeniem również możemy się zająć.

Pozdrawiam

arielka

panie jak najbardziej ;p wiec jak to zalatwiamy ?? co przygotowac itd?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt z biurem 667 899 491, gg: 2493558, skype: vlinss_ilawa

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wam, drodzy forumowicze przeliczenie swojej składki na stronie Liberty Direct, a może się okazać, że mają najtańszą ofertę.

Formularz obliczania składki: https://www.libertydirect.pl/libertyapp/kalkulator-OC-AC.html#Obliczenie_skladki

Polecam Wam również dodatkową zniżkę dla ubezpieczeń OC oraz AC w Liberty Direct. Dzięki niej zyskacie Gwarantowane 100zł zniżki dla ubezpieczenia AC oraz 50zł zniżki dla OC.

KOD PROMOCYJNY TO: 59693395 - AKTUALNY NA ROK 2011/2012

Wystarczy skopiować go do formularza na stronie Liberty Direct lub podać go podczas rozmowy z konsultantem by otrzymać zniżkę.

Rozmowę telefoniczną można zamówić na stronie głównej Liberty Direct w polu o nazwie kontakt lub zadzwonić pod nr tel 195 21 bądź (022) 589 91 91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...