Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wykodowanie jednego kluczyka


darekaudi4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam pytanie czy jest jakaś możliwość (może VCDSem) wykodowac jeden z kluczyków przypisanych do auta. Chodzi o to że ostatnio często na pomorzu giną A4 B8 a wiem że u mnie są przypisane 3 klucze a fizycznie mam dwa. Kto ma trzeci nie wiadomo może kiedyś komuś zginął, a może ktoś go ma. Jeżeli VCDS nie dźwignie to ile może kosztować taki zabieg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę teraz się tak zastanawiam bo w schowku mam plastikowy klucz ale nim można tylko odblokować blokadę kierownicy a w srodku jest pusty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, darekaudi4 napisał:

Kurczę teraz się tak zastanawiam bo w schowku mam plastikowy klucz ale nim można tylko odblokować blokadę kierownicy a w srodku jest pusty. 

zrób sobie dodatkową blokade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, darekaudi4 napisał:

Chciałem zrobić dodatkowe zabezpieczenie ale co tu odciąć? Jak zaraz będzie błędami sypał. 

Poczytaj na forum

Jest troche informacji na ten temat

Przenies sobie od razu złacze OBD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, darekaudi4 napisał:

Kurczę teraz się tak zastanawiam bo w schowku mam plastikowy klucz ale nim można tylko odblokować blokadę kierownicy a w srodku jest pusty. 

To jest tylko obudowa - powinieneś mieć do tej obudowy trzeci kluczyk - który jest plastikowy. Jeżeli sprzedający Ci go nie dał - to albo zostawił dla siebie, albo zaginął. I to prawdopodobnie jest ten trzeci kluczyk który masz zakodowany. Wystarczy go wsadzić do tej obudowy i bez problemu powinieneś odpalić samochód (oczywiście poza samym otworzeniem auta tym grotem).

 

17 godzin temu, darekaudi4 napisał:

Chciałem zrobić dodatkowe zabezpieczenie ale co tu odciąć? Jak zaraz będzie błędami sypał. 

Bardzo popularne jest odcięcie pompy paliwowej.  Za +/- 200 możesz kupić na Allegro taki prosty zestaw. Działa to na zasadzie: schowany moduł w samochodzie, podpięty pod komputer który symuluje brak kluczyka (w zestawie jest coś ala nadajnik do kluczy który dezaktywuje ten moduł jak jesteś koło samochodu). Bez tego nadajnika, nawet jak masz fizycznie kluczyk, wsadzisz do stacyjki - auto nie odpali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...