Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z ujściem powietrza po wciśnięciu pedała gazu.


Koziar993

Rekomendowane odpowiedzi

A4 B6 1.8t 2002r BFB QUATTRO .Witajcie , mój problem dotyczy "syczenia" , " ujścia powietrza " podczas przyśpieszania  , w okolicach 1500- 2500 obrotów . Dźwięk jest ten słyszalny właśnie przy pedale gazu , pod maską nigdzie nie słychać szumów ani ujścia powietrza . Dodam , że stało się to zaraz po pierwszym serwisie samochodu ( 3 dni od kupna auta ) części które zostały wymienione : Przewód odpowietrzający skrzynie korbową ( tu niestety mieli tylko z firmy HP w inter cars ) , Uszczelka pokrywy zaworów , Świece zapłonowe , zbiorniczek wyrównawczy , zawór regulacyjny ciśnienia doładowania ( firmy Febi ), Pompa układu kierowniczego TRW ( po regeneracji ) i pare elementów zawieszenia . Przed serwisem nie było takich dźwięków . Zawór DV obróciłem w dwie różne strony dla testów i nie pomogło ( obecnie jest zamontowany prawidłowo ) . Co mogę sprawdzić , podmienić żeby sprawdzić gdzie jest usterka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Koziar993 napisał:

odpowietrzający skrzynie korbową ( tu niestety mieli tylko z firmy HP w inter cars )

O którą część dokładnie chodzi, kolanko odmy?

Może turbo tak słychać. Porób logi, może przeładowuje i stąd jakieś dziwne wg Ciebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam namyśli ten "grzybek" który widać zaraz po otworzeniu maski.

"Może turbo tak słychać. Porób logi, może przeładowuje i stąd jakieś dziwne wg Ciebie" kurcze ale tak nagle po serwisie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...