Skocz do zawartości
IGNOROWANY

łańcuch / drżenie silnika


Mgxv2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam dziwny problem, dziś po zmianie uszczelki pokrywy zaworów (z ASO oczywiście) i umyciu z brudu i nagaru pokrywy zaworów.

Pojawiło się w okolicach łańcucha rozrządu (grzechotanie/tyrkotanie) ciężko mi określić ten dźwięk. Przed zmianą uszczelki tego nie było.

Zastanawiam się czy ja coś spartaczyłem, czy to po prostu złośliwość rzeczy martwych i akurat los tak chciał i samo z siebie wyszło ? 

Ehh, z deszczu pod rynnę normalnie...

A druga sprawa to drżenie silnika na wolnych obrotach, walczę z tym od miesiąca.

Najlepsze jest to że wcześniej drżał głównie na zimnym, po wymianach poduszek drży na zimnym i cieplym. Co jest odczuwalne na kierownicy i fotelu.

Wymieniłem :

-2 x poduszka silnika na oryginały

-odbój czołowy silnika ,

-poduszke skrzyni biegów,

-świece

I niestety problem dalej jest, planuje niebawem wziąć się jeszcze za przeczyszczenie przepustnicy i zrobienie adaptacji.

jesli ktoś ma jakieś pomysły to prosił bym o poradę żeby wiedział co jeszcze ewentualnej sprawdzić.

1.8T + LPG na benzynie i na gazie chodzi tak samo. 

 

Mogę zrobić logi tylko potrzebował bym grupy które są potrzebne :)

 

 

Sory za jakość, nie wiem czemu YT tak zniekształciło.

Nie wiem czy słychać na filmiku 

Edytowane przez Mgxv2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobne problemy w mojej A4. Auto najbardziej wchodzi w drgania między 2 a 3 tys.obrotow na wyższych biegach oraz zaczyna migać czek Macie jakieś pomysły? Wymienione poduszki silnika,świece, sprawdzone cewki zapłonowe, zawór odprężania skrzyni korbowej.Pozdrawiam czekam na jakieś pomysly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miga check to pewnie wypadanie zaplonow. Błędy, logi jakieś, a nie wróżek szukasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...