Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie łożysko polecacie?


Virt

Rekomendowane odpowiedzi

Wybór masz spory, moim zdaniem jakiś skf, snr stosunek ceny do jakości jest ok. byle nie jakiś chinol bo szkoda roboty.

Co do piasty to po co chcesz ją wymieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniając całą piastę masz zdecydowanie wygodniej, ale i....drożej, wybór jest zawsze zainteresowanego.

Co do marki łożyska to na pewno w pierwszej kolejności  założyłbym SNR lub ewentualnie SWAG.

Z SKF dałbym sobie spokój, to już nie ta jakość co kiedyś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cysiek101 napisał:

Wybór masz spory, moim zdaniem jakiś skf, snr stosunek ceny do jakości jest ok. byle nie jakiś chinol bo szkoda roboty.

Co do piasty to po co chcesz ją wymieniać?

Właśnie nie chce wymieniać piasty, ale zastanawiam się czy to nie będzie tak że wymienię łożysko a potem coś z piastą się wydarzy, czy piasta raczej jest nie do zajechania jako element? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Dev napisał:

Lozysko FAG plus nowa piasta

-Meyle lub Febi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podepne sie tutaj również czeka mnie wymiana lozyska w b6 avant zaczyna huczec lecz jeszcze nie wiem ktore..z tego co sie rozglądam to wymienia sie z piasta i pytanko moje czy te piasty z lozyskami dziela sie na lewe/prawe , przednie/tylne czy sa takie same dla obu osi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Andrzej36 napisał:

Witam podepne sie tutaj również czeka mnie wymiana lozyska w b6 avant zaczyna huczec lecz jeszcze nie wiem ktore..z tego co sie rozglądam to wymienia sie z piasta i pytanko moje czy te piasty z lozyskami dziela sie na lewe/prawe , przednie/tylne czy sa takie same dla obu osi?

Przednie kupisz razem z piastą - Meyle

Tył podobnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meyle jeszcze jest za rozsadne pieniazki a te piasty sie roznia przednia tylnia? Czy jest jedna dla wszystkich 4 kół.? I jeszcze jedno czy jest jakis patent na zlolalizowanie na wczesnym etapie ktore lozysko do wymiany lekko huczy a minimalnie nasila sie przy prawym łuku jak jadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Andrzej36 napisał:

Meyle jeszcze jest za rozsadne pieniazki a te piasty sie roznia przednia tylnia? Czy jest jedna dla wszystkich 4 kół.? I jeszcze jedno czy jest jakis patent na zlolalizowanie na wczesnym etapie ktore lozysko do wymiany lekko huczy a minimalnie nasila sie przy prawym łuku jak jadę

Oska - quattro tył jest inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...