Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grill Mattig czy S4?

Który grill wybrać ??

  1. 1. Który grill wybrać ??

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ostanio Bilo z AKP kupił grill od RS4 na allegro za 80zł bo koleś nie wiedział co sprzedaje :lol:

:shock:

Opublikowano
Hugo napisał/a:

Ostanio Bilo z AKP kupił grill od RS4 na allegro za 80zł bo koleś nie wiedział co sprzedaje

Pewnie myslal ze to z jakiejs starej audicy :mrgreen:

Opublikowano
Hugo napisał/a:

Ostanio Bilo z AKP kupił grill od RS4 na allegro za 80zł bo koleś nie wiedział co sprzedaje

Pewnie myslal ze to z jakiejs starej audicy :mrgreen:

W opisie aukcji było "Grill do Audi A4" :lol:

Opublikowano
W opisie aukcji było "Grill do Audi A4"
:roll:
Opublikowano
  • Autor

heh pamiętam tą akcje :) Sam dzwonilem do kolesia, powiedzial ze kupił maskę z takim grillem w niemczech, a ze ma stary, to ten sprzedał :) Okazja niesamowita :D

[ Dodano: 2006-05-26, 15:31 ]

ja widzialem w stoisku tuningowym w C.H Arkadia (Warszawa) grill od RS4 za 350 zł .....

kiedy widziales? Moze by sie skusił :)

Opublikowano

Tylko i wyłącznie S4 ten matig czy jak on się zwie wygląda niezbyt fajnie ,ogólnie to wygląda tak jakby go wogóle niebyło :mrgreen:

Opublikowano
Tylko i wyłącznie S4 ten matig czy jak on się zwie wygląda niezbyt fajnie ,ogólnie to wygląda tak jakby go wogóle niebyło

he he zagadzam się..jest i go nie ma :mrgreen:

jest nowy grill od RS4 leży w Blue City, na dole jest takie stoisko tjuningowe...o cene nie pytałem :neutral:

jak ktoś zaintersowany mogę zapytać bo koło firmy mam Blue City :wink:

Opublikowano
  • Autor

pojechałem specjalnie do Arkadii dzisiaj szukać tego stoiska i nie bylo :cry:

est nowy grill od RS4 leży w Blue City, na dole jest takie stoisko tjuningowe...o cene nie pytałem :neutral:

jak ktoś zaintersowany mogę zapytać bo koło firmy mam Blue City

no ja bym był zainteresowany. Tak czy siak podjadę tam jutro i pewnie kupię bo ten od S4 mi się znudził :)

Opublikowano

do innego modelu (koloru) wolalbym grill z S4 ale w tym przypadku tylko mattig :twisted:

dowod: :wink:

tornado_red.jpg

Opublikowano
  • Autor

moje auto :mrgreen: Masz jeszcze jakies fotki o ktorych nie wiem? :wink:

byłem w Blue City, grill RS4 490zł - chyba ich pogrzało :)

Opublikowano
byłem w Blue City, grill RS4 490zł - chyba ich pogrzało

:shock: szkoda, ze nie zapytałem jak tam byłem, nie fatygował byś się..

he he 490 zł cena adekwatna do modelu :mrgreen: trzeba na wyprzedaż w cyklu -70% poczekać :razz:

Opublikowano
  • Autor

ciekaw jestem ile w ASO kosztuje. Malo brakowało żebym się wrócił i kupił :) Ale pomyślałem ze mnie moja pani z łożka wygoni jak jej powiem ile za grill zapłaciłem :lol:

Opublikowano
Masz jeszcze jakies fotki o ktorych nie wiem? :wink:

nie kojaze ale moze jeszcze jakas by sie przytrafila - ta ktora umiescilem jest z 2004r

Opublikowano

Ciut duzo za gril od rs4.. ja zapłacielm 200 zl..

Opublikowano

Waldek z naszego forum ma do zalatwienia od rs4, a takze lampy, reflektory, mam jego gg - dosyc tanio .

Opublikowano

Wojtas a moze ma spryskiwacze na reflektory ?

Opublikowano
Wojtas a moze ma spryskiwacze na reflektory ?

Niewiem niewiem, jak chcesz to sie zapytam, albo wysle CI na PW nr gg .

Opublikowano

ok. dzieki. pozdrowionka.

Opublikowano
  • Autor

wojtas-audi, wyślij mi jego GG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.