Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ciągle uszkodzone zębatki w egr


lenovo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam problem z moim autkiem . Już 2 raz w ciągu 3 miesięcy zmieniam EGR i dalej to samo . Zjedzone zęby na zębatce która jest w osi klapki . w jednym jak i drugim to samo a przed montażem sprawdzałem w jakim są stanie zębatki  i żadna nie była uszkodzona . W czym może być problem . Jak zwykle przy tym tryb awaryjny . i szarpnięcia mocy raz nie jedzie wcale a raz mam normalnie moc tak co 2-3 dodania gazu oraz standardowe błędy P0408 I P0403 . Proszę o pomoc . Pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten co teraz będziesz wymieniał był ori i nowy ?

Bo jak nie to nie doszukiwał bym się jakichś teorii spiskowych, po prostu się skończył :naughty:

Nie bardzo mogę sobie wyobrazić co mogło by pomagać im w zjedzeniu tych zębów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż skąd ja znam ten problem. Jeśli kupiłeś zamiennik to całkiem możliwe, że każdorazowo będzie taki problem. U mnie zamiennik firmy NTY wytrzymał około 8 miesięcy i poszedł do kosza. Ogólnie nie da się już tego naprawić zregenerować. Typowy plastik używany chyba do produkcji zabawek, po prostu kółeczko zębate robi się jajowate i się nie zazębia i po czasie znikają zęby  :D No cóż  u mnie poszło 350zł w błoto. Naprawiłem swój org wymieniłem tulejkę mosiężną i do dziś działa. 

Edytowane przez oneskypemen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem dość i kupiłem oryginał vdo za 580zł. Jeśli ten się rozleci to wywalam całkowicie i spokój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lenovo napisał:

Powiedziałem dość i kupiłem oryginał vdo za 580zł. Jeśli ten się rozleci to wywalam całkowicie i spokój. 

Z oryginału występował ale pierburg taki też mam zamontowany. Mogę się mylić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem vdo z numerami audi. Kupiłem taki sam a numery są zamazane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...