Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Uchwyt na napoje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Miałem pewien problem ponieważ jeden z uchwytów na napoje się nie otwierał a drugi z lekką pomocą :) postanowiłem to naprawić najpierw przeszukałem forum ale fotek nie znalazłem coś poczytałem no i zabrałem sie do rozbiórki z aparatem w ręce :) mam nadzieje że jeżeli ktoś będzie w przyszłości miał jakiś problem mój post mu pomoże :) no to jedziemy...

Z tyłu gdzie mamy popielniczkę i dojście do wtyczki do kompa:

6d862abfd8eb60a9med.jpg

wyciągamy ją i odkręcamy dwie nakrętki (klucz 13)

7e284d9183ffd654med.jpg

a więc mamy odkręcone 2 nakrętki a jest jeszcze jedna w ty rozmiarze "ukryta" pod podłokietnikiem który odchylamy a nakrętka znajduje się pod

ef464f3dec4ac51fmed.jpg

dokładnie tu

c8a82fc0a63b6824med.jpg

następnie musimy ściągnąć plastiki z hamulca ręcznego po uprzednim odbezpieczeniu od dołu z raczki takiego plasticzku

f2fe2ccf24892c35med.jpg

no i pozostały nam jeszcze 2 śrubki z przodu panelu po lewej i prawej stronie

481ea466d44c5240med.jpg

pociągamy cały tunel lekko do tyłu

030d93ed5fe78b05med.jpg

i odchylamy (nie musimy odpinać kostki do kompa - przynajmniej ja nie musiałem), i odkręcamy uchwyt

d3715783ebc7f7f8med.jpg

który wygląda tak

338f8fe37c6456f1med.jpg

56ca493ea3a18172med.jpg

6849677a62bd845amed.jpg

w moim przypadku jeden był przeskoczony o parę ząbków a drugi wyskoczył z prowadnic no i to by było na tyle... :>

Mam nadzieje że chociaż troszkę pomogłem lub pomogę wam tym postem a może kiedyś zakwalifikuje się do FAQ... :tongue4:

Pozdrawiam Hołek :hi:

Opublikowano

No właśnie ja mam ten sam problem, oparłem się o ten uchwyt ja montowałem sobie CB i go wcisnąłem do środka, ale nie miałem pojęcia jak to wyjąć. Myślałem, że da się to zrobić bez wyjmowania "mostu", męczyłem się ze 2 godziny i odpuściłem.

Dzieki za zdjęcia, będzie teraz dużo łatwiej.

Opublikowano

opis :good:

tez mnie to czeka...

trza to chyba do działu "zrób to sam" wrzucić :wink4:

Opublikowano

i ja również wielkie dzięki :good: u mnie ten uchwyt się zapadł z jednej strony a drugi jest cały czas otwarty i nie wygląda to za estetycznie... a więc jutro kolejne rezanie :kox:

Opublikowano

wrzuć do działu zrbo to sam

Opublikowano

podziekowal za opis :hi: od kupna auta dzialal tylko jeden uchwyt. niebawem to rozkrece zeby oblookac co i jak.

Opublikowano

Dobra robota. :good: Sam muszę to rozkręcić, bo działa mi jeden uchwyt. :gwizdanie:

Opublikowano

niestety nie porobilem fotek bo mi tel padl, :wallbash: a kurcze by sie przydaly bo ja musialem naprawic obydwie sprezynki co naciagaja uchwyty,a przy tym rozebralem uchwyt w drobny mak... :wallbash:

Opublikowano

hmm moze to troche glupie pytanie ale gdzie ten uchwyt na napoje jest?

Opublikowano

hmm moze to troche glupie pytanie ale gdzie ten uchwyt na napoje jest?

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Między siedzeniami obok hamulca ręcznego

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

hmm moze to troche glupie pytanie ale gdzie ten uchwyt na napoje jest?

nie koniecznie musisz go miec

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Mógł by ktoś odświeżyć zdjęcia bo tez mam problem z tymi uchwytami :notworthy:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

i dalej niebanglają fotki :gwizdanie:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Fotki niestety nie działają a te uchwyty to nie w każdej są więc niektórzy mogą tam mieć tylko tzw korytko albo uchwyt na kasety np.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

mozna prosic o ponowne wrzucenie fotek?

Opublikowano

Właśnie, można można odświeżyć zdjęcia ?[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 21:07_________________________________________________A mam pytanie. Czy po "kliknięciu" w nie powinny się otworzyć tz same pod wpływem działania sprężyny czy ręcznie się otwierają ? bo u mnie ciężko chodzą i chyba coś będę miał przestawione.

Opublikowano

uchwyty po naciśnięciu na nie same powinny się otworzyć (sprężyna się rozkręca i uchwyt otwiera się)

Opublikowano

Kurde wie ktoś jak to rozkręcić ? tz wyjąć wyjąłem ale teraz nie wiem jak ten cały uchwyt rozkminić.

Opublikowano
  • Autor

Foty wrzuce dziś wieczorem :D musiłem się troche naszukać :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.