Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki nr. części


seba1-9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich na forum.Czy jest ktoś kto udzieli mi odpowiedzi na pytanie?Jaki jest nr.częsci chodzi o łapę między silnikiem,a wzmocnieniem przednim.Łapa aluminiowa z gumą ale do audi a4 b7 1.6 102Km.Bardzo dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu https://a4-klub.pl/topic/471931-wyszukiwanie-cz%C4%99%C5%9Bci-w-katalogu-sprawdzanie-cen-i-dost%C4%99pno%C5%9Bci/?tab=comments#comment-5591347  Mateusz opisał w jaki sposób posłużyć się Etką online.

"Nr. części" - Jeśli skrót zawiera ostatnią literę wyrazu, wówczas nie stawiamy po nim kropki - Nr części

Edytowane przez Tomnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MaTeo85 napisał:

image.png

O super o to chodziło a jaki nr.jest tego prostokąta z czterema otworami nr.14 bo zdjęcie juz nie objęło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0199335K - ale tego się nie rusza, zmieniasz tylko gumę numer 18 i ewentualnie jak uszkodzone to element 19. chyba że 14 jest też uszkodzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MaTeo85 napisał:

8E0199335K - ale tego się nie rusza, zmieniasz tylko gumę numer 18 i ewentualnie jak uszkodzone to element 19. chyba że 14 jest też uszkodzona

Chodzi o to,że ktoś czy to pas czy wzmocnienie założył od diesla bo na przez całość idzie rura od prawej do lewej na interculer a po środku tam gdzie idzie ta guma jakaś rurka kruciec jest wspawany i chcę to do ładu doprowadzić.Dzięki bardzo za pomoc teraz wiem co trzeba kompletować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...