Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 2.5 TDI V6 QUATTRO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie co wiecie dobrogo i złego o tej kombinacji :?: Słyszałem ,że te silniki są awaryjne z początku produkcji :?: O quattro też wiele nie wiem, a następne auto , którego będę szukał to może być właśnie ta kombinacja :grin:

Opublikowano

silnik 2,5 przewyzsza 1,9 w brzmieniu (to na +) i w kosztach eksploatacji ( - ) no ale jesli szukasz quattro to pewnie predzej znajdziesz 2,5 bo 1,9 z quattro na allegro jest tylko ze 2 a wiec rarytas :wink:

Opublikowano
silnik 2,5 przewyzsza 1,9 w brzmieniu (to na +) i w kosztach eksploatacji ( - ) no ale jesli szukasz quattro to pewnie predzej znajdziesz 2,5 bo 1,9 z quattro na allegro jest tylko ze 2 a wiec rarytas :wink:

Kurde to ja mam rarytasa. To moze jakies zaszczyty mnie spotkaja?? :wink:

A co do tych dwoch sztuk na allegro to wiem ze ta jedna zielona chyba z 99r to jest juz sprzedawana przez rok czasu. Wiec chyba cos nie bardzo z jej stanem. Mozesz kupic 1,9 i zchipowac.

Opublikowano

szczerze mowiac, to na poczatku marzylem o b6 1.9tdi q ale przestawilo mi sie na b5 2.5tdi q + jakis maly chipek na 180 kucykow :D V6 to V6 a b5 tansza :) czy b6 byly w wersji 2.5tdi q?

Opublikowano

ja bym sie rasdzil zapytac bratpit'a on ma taki silniczek tylko bez Q ;) ja jechalem Passatem z tym silniczkiem i 6 biegami i musze powiedziec ze zarabiscie idzie prawie jak moj i jesli bedziesz szukal juz takiego silniczka to dobrze by bylo gdyby mial 6 biegow bo moment obrotowy ma wiekszy :)

Opublikowano
czy b6 byly w wersji 2.5tdi q?

Yes Yes Yes :grin:

Opublikowano

Auto jest rewelacja jeżeli chodzi o kulture pracy silnika , moment obrotowy jest piękny , jest cichy w środku , jedyne co słyszysz to bardzo przyjemny basowy klank. Jeżeli chodzi o koszty utrzymania no to niesą małe chociaż narazie wymieniłem tylko świece żarowe no i oczywiście eksplatacyjne rzeczy filtry , rozrząd (który bagatelka zapłaciłem 2800zł w ASO , ale mam teraz spokój na przynajmniej 90000km no i 2 latka gwarancji.) Prawda jest taka że jak kupisz zadbany egzemplarz to będziesz się nim cieszył jak dziecko autko ogólnie fruwa , ale jak kupisz "kupe" to niestety może cię puścić z torbami ten samochód a raczej silnik. Skrzynia 6 tez jest bardzo przyjemna i możesz wierzyć że 6 bieg niejest jedynie ekonomikiem bo na 6 auto nadal ciągnie. Ogólnie ludzie piszą różne rzeczy o tych silnikach po części jest to powód aut sprowadzonych które mają masakryczne przebiegi , a druga sprawa to niechęć mechaników do tych aut , a to się bierze niestety z niewiedzy i nieznajomości tych silników. Wolą naprawiać 1.9 tdi bo szybko można zrobić robotę i to prawie z zamkniętymi oczami i skasować tyle samo pieniędzy. Moja rada jak masz pewny egzemplarz to warto kupić , ale jak będziesz miał jakieś wątpliwości co do stanu silnika a ktoś ci będzie mówił "to się tanio naprawi" to odrazu daj sobie spokój.

Opublikowano
  • Autor
ja bym sie rasdzil zapytac bratpit'a on ma taki silniczek tylko bez Q ;) ja jechalem Passatem z tym silniczkiem i 6 biegami i musze powiedziec ze zarabiscie idzie prawie jak moj i jesli bedziesz szukal juz takiego silniczka to dobrze by bylo gdyby mial 6 biegow bo moment obrotowy ma wiekszy :)

Może się mylę , ale chyba nie ma takich silników z 5 skrzynią :?:

[ Dodano: 2006-05-26, 17:57 ]

Auto jest rewelacja jeżeli chodzi o kulture pracy silnika , moment obrotowy jest piękny , jest cichy w środku , jedyne co słyszysz to bardzo przyjemny basowy klank. Jeżeli chodzi o koszty utrzymania no to niesą małe chociaż narazie wymieniłem tylko świece żarowe no i oczywiście eksplatacyjne rzeczy filtry , rozrząd (który bagatelka zapłaciłem 2800zł w ASO , ale mam teraz spokój na przynajmniej 90000km no i 2 latka gwarancji.) Prawda jest taka że jak kupisz zadbany egzemplarz to będziesz się nim cieszył jak dziecko autko ogólnie fruwa , ale jak kupisz "kupe" to niestety może cię puścić z torbami ten samochód a raczej silnik. Skrzynia 6 tez jest bardzo przyjemna i możesz wierzyć że 6 bieg niejest jedynie ekonomikiem bo na 6 auto nadal ciągnie. Ogólnie ludzie piszą różne rzeczy o tych silnikach po części jest to powód aut sprowadzonych które mają masakryczne przebiegi , a druga sprawa to niechęć mechaników do tych aut , a to się bierze niestety z niewiedzy i nieznajomości tych silników. Wolą naprawiać 1.9 tdi bo szybko można zrobić robotę i to prawie z zamkniętymi oczami i skasować tyle samo pieniędzy. Moja rada jak masz pewny egzemplarz to warto kupić , ale jak będziesz miał jakieś wątpliwości co do stanu silnika a ktoś ci będzie mówił "to się tanio naprawi" to odrazu daj sobie spokój.

Będę szukał tylko w Niemczech, poczekam do zmian przepisów celnych i jeśli będzie się opłacało to może znajdę :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.