Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Składanie lusterek POMOC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Tak jak w tytule potrzebuje pomocy, ponieważ w mojej Audi a4 b8 2008 rok kombi nie chcą składać się lusterka po zamknięciu. Nie wiem czy jest to w tym modelu, ale czytałem, że jest. Możecie powiedzieć mi jak to ustawić? Próbowałem filmikami na Youtube, aczkolwiek na nawigacji pojawiało mi się co innego niż u innych na youtube, nie mogłem tego zrobić. Tak jak na filmiku każą przytrzymać setup oraz car, ale wyświetla mi się zielone okno, ale inne niż na filmiku. Zdjęcie, które powinno się wyświetlić, a mi się takie nie wyświetla. 

asdaxaxawew.PNG

Edytowane przez xentix33

Opublikowano
  • Autor

@wrclagunaMAm zrobić zdjęcie lusterek? tzn to coś przy drzwiach? to coś do ustawienia lusterek itd? 

Edytowane przez xentix33

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy to jest akurat to. 

136794700_414996273078551_6751248330215795332_n.jpg

Opublikowano
2 minuty temu, xentix33 napisał:

Nie wiem czy to jest akurat to. 

136794700_414996273078551_6751248330215795332_n.jpg

nie masz opcji składania lusterek więc nic w komputerze nie ustawisz :)

Opublikowano

Ale zaczyna od grzebania w zielonym menu a później płacz i zgrzytanie zębów:facepalm: Instrukcje obsługi poczytać nie zaszkodzi, tam wszystko pisze. 

Opublikowano

Podgrzewanych nie masz nawet.

Opublikowano
  • Autor

Jak nie mam? Skoro te modele mają itd? Po czym to wywnioskowałeś, że nie mają? Pytam bo nie wiem.. 

Edytowane przez xentix33

Opublikowano

Bo nie masz symbolu podgrzewania nad gałką. 

Ale to wszystko jest w instrukcji obsługi. Wystarczy zajrzeć. Jak nie masz to na forum jest, trzeba trochę inicjatywy i chęci wykazać. 

 

20210110_142549.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

@Muskel1Dziękuje, ale moja nie jest po lifcie bo to rocznik 2008. Czy masz link do mojej wersji? 

Edytowane przez xentix33

Opublikowano

Nie szkodzi. Polift przedlift instrukcja taka sama, auto też. Jest parę różnic ale lusterka i ich obsługa akurat jest taka sama. Polift ma chrom na gałce i przyciskach do sterowania szyb. 

Opublikowano
  • Autor

Czyli mogę sobię zrobić żeby były podgrzewane, oraz się zamykały? Jaki koszt? 

@Muskel1

Edytowane przez xentix33

Opublikowano

To nie będzie niski koszt bo potrzebujesz:.

- inne lusterka składane i podgrzewane,

- w zależności od tego jakie masz w tej chwili moduły sterujące w drzwiach, będziesz je musiał albo zakodować albo wymienić bo nie wszystkie moduły obsługują składane lusterka. Do tego ewntualnie wiązki zasilające grzanie lusterek. Nie pamiętam czy je należy też dociągać do modułów w drzwiach,

- inny panel sterujący lusterkami

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Bo generalnie nie wiem do końca jakie bajery ma mój samochód. Myślałem, że mam te opcje 

Opublikowano

Poproś w tym dziale o rozkodowanie VINu to się dowiesz jakie masz wyposażenie. 

 

Opublikowano
  • Autor

Juz to zrobilem, dziekuje za pomoc. 

@Muskel1Generalnie chcialem sluchac muzyki zawsze to robilem przez transmiter w mojej AUDI jest mozliwosc AUXA? 

Edytowane przez xentix33

Opublikowano

Masz mmi 2g?

Opublikowano
  • Autor

Tak mam 

@Muskel1

Edytowane przez xentix33

Opublikowano

Poczytaj tutaj 

 

Opublikowano
Godzinę temu, xentix33 napisał:

Bo generalnie nie wiem do końca jakie bajery ma mój samochód. Myślałem, że mam te opcje 

Skoro nawet nie ma grzanych luster stawiam że jedynym bajerem są elektryczne szyby i bieg wsteczny...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.