Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A8 D3 4.2 TDI S8 LOOOK in progress By Mordeliuss ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: WITAJCIE PONOWNIE  :siema:

Choć już nie w rodzinie A4 to nadal AUDI. Kilka osób może pamiętać moje B7 lub B8 czy nawet stare B5. Ostatnio naszła mnie myśl o zmianie auta i tak oto szybko i sprawnie oddałem B8 w rodzinne ręce a sam postanowiłem coś poszukać. Nie minęło długo i udało się znaleźć coś co szukałem w 90% pokrywając moje preferencje. Ale jak wiemy wszystko jest do dorzucenia :facepalm:

p>
<p style= E481-DA0-C-13-E7-4-F84-974-C-C830-B3-B2488-A

3144653-D-13-B8-4297-A2-AA-D2-A39-A6-B3981

34935826-FB5-D-47-BC-A399-6-CA6-A497988-E


Stałem się posiadaczem A8 D3 4.2 TDI o kodzie BVN 326 ps. Zastanawiałem się nad 6.0 W12 jednak znalezienie części do tego silnika czasem graniczy z cudem więc odpuściłem i skupiłem się na TDI. Oczywiście jak to ja planuje sporo zmian :decayed: Zachęcam więc do śledzenia :wink:
 
 Wyposażenie

  • Skórzana tapicerka foteli
  • Skórzane wykończenia wnętrza
  • Grzana kierownica + łopatki
  • MMI 3G High + AMI
  • Pełne webasto + solariach
  • Przednie fotele klimatyzowane + podgrzewane + masaże
  • TV tuner
  • Czujniki ciśnienia w kołach
  • Audi Side Assist, Lane Assist
  • Aktywny tempomat + radar
  • Podświetlane klamki i lusterka
  • Dociągi w drzwiach

I wiele innych :)

  Aktualne mody 

  • Zderzak tył S8 D3
  • Mi TV BOX
  • Oświetlenie tablicy LED
  • zderzak S8 pomalowany na nowo
  • lampy od 6.0 W12 z ori LED DRL (regenerowane i malowane na czarno by ARCZI PERFORMANCE)
  • nowe kratki halogenów S8 (oklejony chrom)
  • nowy grill S8 (oklejony chrom)
  • obniżenie auta -25mm VCDS
  • żarówki D2S Osram NIght Breaker Laser Xenrac
  • żarówki H11 by Promotor Light Devices
  • przyciemnienie szyb tył
  • przyciemnienie lamp tył
  • oświetlenie wnętrza by Promotor Light Devices
  • Oświetlenie tablicy LED
  • Wydech przelot 3" + tłumiki indywidualny projekt pod auto + przepustnice sterowane elektronicznie
  • Zmiana zacisków przód 390mm Akebono + tył 330 RS4 B8 (perłowa czerwień)
  • Modyfikowany sterownik zawieszenia pneumatycznego
  • Felgi Japan Racing JR11 Gloss Black 20" / ET40 / 10J
  • Opony UniRoyal RainSport 5 255/35/20
  • Wideorejestrator Xiaomi 70Mai Pro Plus
  • Przedni spliter Maxton Design S8
  • Dokładki progów Maxton Design
  • 3-ramienna ścięta kierownica Alkantara + skóra perforowana grzana

W planach  


Nie zdradzam ale zapraszam do śledzenia :naughty: Dużo pomysłów i gratów już czeka  

 Serwis

  • Olej Total Quartz 5w30
  • Filtry: kabinowy, powietrza, olej, paliwowy
  • Zalany ceramizer Liqui Moly
  • Nowe opony zima 255/35/19 Imperial

Wrzucam tylko jedno male foto na szybko, sesja wpadnie niebawem.

Aktualne zdjęcia:
Styczeń 2021

9259-A73-F-9-AEF-4-DA1-BA30-7779-FEAF921

5-EAAEC01-763-A-49-FA-A022-E150831-A6405

Koniec Lutego 2021

AFF6-B46-C-6254-44-F8-B8-E3-88-DC7-B3-F8

5-A4-AB8-E5-C42-F-4-FA6-9-F17-04-C52-C6-

Edytowane przez Mordeliuss

Opublikowano

fajna A8, do dziś d3 bardzo mi się podoba, gratki zakupu, rezaj :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

W tym tygodniu wleciały juz pierwsze zmiany :banan: i oczywiście bez zatrzymywania kompletuje graty do kolejnych zmian ;)

Opublikowano

Wrzuć więcej fot :)

Opublikowano

Gratulacje znalezienia pięknej sztuki ?

D3 to już klasyk.

4.2 fajny motor i jeszcze ze sporym potencjałem modów.

Kgóry model JR planujesz wrzucić?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Właśnie zastanawiam się nad modelami 11, 20, 21 i 22 i nie wiem co wybrac :slina:

Jak widać tylny zderzak od S8 nuż siedzi :whistling: teraz czas na wydech.

ale wpadły też graty od przyjaciół z ASO.

 

2ECDCF32-7214-4A25-8B5E-6AF1A58EE6E9.jpeg

0E6C6676-5E56-498C-9BA5-F36779914839.jpeg

2419AE2E-DEEF-4C60-8EB4-A457B6E89892.jpeg

7FD61CDA-A4D3-4DB7-AEDD-95F0227B2304.jpeg

FE57F484-E163-4689-BE3E-B58EED3012F1.jpeg

Opublikowano

Do tego auta to szofera powinieneś mieć :decayed:

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Michu1996 napisał:

Do tego auta to szofera powinieneś mieć :decayed:

Pracuje nad tym :naughty:

Nadchodzący tydzien zapowiada sporo zmian. Jak wszystko wypali to bedą fotki :whistling:

Chociaż już mam coś do pokazania ale mało ludzi przegląda to sie wstrzymam jeszcze :polew:

Opublikowano
4 minuty temu, Mordeliuss napisał:

Pracuje nad tym :naughty:

Nadchodzący tydzien zapowiada sporo zmian. Jak wszystko wypali to bedą fotki :whistling:

Chociaż już mam coś do pokazania ale mało ludzi przegląda to sie wstrzymam jeszcze :polew:

A jakie zmiany masz na myśli? :wink:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Michu1996 napisał:

A jakie zmiany masz na myśli? :wink:

Jedne zmiany mam umowione już na poniedziałek i wpadną dwa albo i trzy mody :decayed:  A drugi grubszy temat przygotowany jest na piątek:embarrassed: 

Także Stay Tuned :wink:

Opublikowano
  • Autor

Krok po kroku idziemy ku zmianom :wink:

Wjechały graty w lekko innej odsłonie. 
Blenda piano wpadnie ze starej atrapy. 

Dziś ma przyjechać kolejnych kilka puzzli :decayed:

342F926B-F985-4555-9EBB-98FD6652E9AF.jpeg

Opublikowano

Lecisz z tematem :decayed:

Opublikowano

Też oglądałem a8 ale wyszło że b7 wziąłem :grin:

fajna sztuka bd zaglądał.

czarny sufit + jakaś ścięta kiera i jak dla mnie środek complete ?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Tkoczu_ napisał:

Też oglądałem a8 ale wyszło że b7 wziąłem :grin:

fajna sztuka bd zaglądał.

czarny sufit + jakaś ścięta kiera i jak dla mnie środek complete ?

Czarny sufit wlatuje na 100% ale do tego jeszcze chwilka. A miałem planów nie zdradzać :polew:

Co do kiery to też podobają mi się ścięte. Tylko że problem jest taki że moja jest grzana a jeszcze nie widziałem grzanej 3-ramiennej żeby była ścięta :kwasny: i tylko to mnie na chwile obecną powstrzymuje.

Opublikowano

Właśnie jakieś gupie takie jest to, że chyba nie było żadnego modelu audi ever z trójramienną grzaną kierownicą :( 

Powodzenia w dopieszczaniu ósemki :)

Opublikowano
3 godziny temu, Mordeliuss napisał:

Co do kiery to też podobają mi się ścięte. Tylko że problem jest taki że moja jest grzana a jeszcze nie widziałem grzanej 3-ramiennej żeby była ścięta :kwasny: i tylko to mnie na chwile obecną powstrzymuje.

Teraz tylko pytanie, czy aż tak niezbędna jest podgrzewana kiera?

Ja bym poszedł wizualnie kosztem podgrzewania kiery ale no wiadomo kwestia sporna  .

Plany do podsufitki wyczułem z kilometra he he 

Powodzonka :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Tkoczu_ napisał:

Teraz tylko pytanie, czy aż tak niezbędna jest podgrzewana kiera?

Ja bym poszedł wizualnie kosztem podgrzewania kiery ale no wiadomo kwestia sporna  .

Plany do podsufitki wyczułem z kilometra he he 

Powodzonka :thumbup1:

Wierz mi że ta grzana kierownica to fajny bajer jak dla mnie, zwlszcza w takie zimne dni jak ostatnio :decayed:

Rusze kontakty i zobacze bo może uda się przerobić moja. 

Opublikowano

Ostatnio widziałem na fb ta firmę „Modufikacje Kierownica Audi” ze zrobili pierwsza ścięta kierownice podgrzewana :) podpytaj co i jak może akurat ładnie robią :) 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Leszczonka napisał:

Ostatnio widziałem na fb ta firmę „Modufikacje Kierownica Audi” ze zrobili pierwsza ścięta kierownice podgrzewana :) podpytaj co i jak może akurat ładnie robią :) 

A kojarzysz może jakiś namiar? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.