Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Kłopoty z immobilizerem


Tedi35

Rekomendowane odpowiedzi

Najtaniej zrobić immo OFF :)

Oczywiście po takim zabiegu należy dołożyć odseparowywacz "niespodziankę " dla potencjalnego złodzieja.

a jak zrobić to w aucie z roku 2000?jakim programem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak zrobić to w aucie z roku 2000?jakim programem

zbyt konkretne pytanie-moze byc uzyte ,przez potencjalnego amatora cudzych aut... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli mi ze do wymiany bedzie cewka i kodowanie kluczykow i cos tam. :wallbash:

O licznikach nie bylo mowy narazie.

Za usluge z cewką mowili cos okolo 500-800 zł

Bo po czyszczeniu cewki jak nie pomoze to tez wspominali goscie z ASO o kodowaniu powtornym kluczyka

Ja juz sam nie wiem co tam moze byc tylko teraz jest problem bo terminy sa na 31 lipca dopiero a autko jak nie paliło tak nie pali :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj się wciągnąć w niepotrzebne koszta.

wymień zegar albo to co pisałem wyżej, taniej i pewniej.

Mam tam kumpla ( w ASO) ktory mi jutro powie co i jak bo mam tam podjechac na VAG i okaze sie czy sa te same bledy co przed czyszczeniem cewki.

O ile mi odpali a laweta tam go wiezc nie mam zamiaru ( narazie nie kuma bo probowalem , moze aku odepne na chwile )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wariuje elektronika w liczniku to nic nie poradzisz, vag też tego nie pokaże.

Wykręć zegar, wsadź do lodówki na kilka minut i powinien odpalić :)

Wlasnie zaobserwowalem ze zawsze jest problem na sloncu, teraz mam nocke w pracy wiec wyjde okolo 02 na parking i zobacze czy odpali.

Ehh ten immo :kwasny:

Carlos666 napisales ze wymiana na nowe liczniki taniej wyjdzie ale to przeciez jest 1700 zł ( o ile tyle + robota) to nie wiem czy az tak taniej.

Juz sam nie wiem co mam zrobic.[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 22:58_________________________________________________Panowie moze ktos ma pomysl jak uruchomic moje auto aby dotrzec nim do jakiegos fachowca. Stoi mi pod zakladem pracy juz 24 h i nic ( kontrolka immo miga) i nie zapali. Odpiecie aku na 30 min nic nie pomoglo.

A rozwiazanie takie jak wyzej proponował carlos666 z odpieciem licznika i do lodowki z nim troche jest nie na reke bo nie bede demontowal pół auta pod zakladem, a i tak nie wiem jak by mi poszlo z tymi poduchami i innymi ustrojstwami.

Jak ktos ma pomysl to prosze walcie smiało. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licznik używka 500 PLN + wyjęcie pinu i przepisanie kluczy 200.

Razem 700.

Olej ASO bo na chleb nie zarobisz.

Poszukaj jakiegoś fachowca w okolicy.

Wyłączy ci immo dorzuci jakieś ukryte odcięcie i będziesz miał spokojną głowę na wakacje.

Jak widzisz te fabryczne immobilisery są o d*pę potłuc.

Ja potrafię wyłączyć fabryczne zabezpieczenie w krócej niż minutę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do czegoś dojdzie to prędzej będziesz szukał auta w częściach po giełdach :)

Poza tym jak wiadomo fabryczne zabezpieczenia złodzieje obchodzą bez problemów.

Na pstryczki elektryczki potrzeba dużo więcej czasu żeby odjechać autem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pstryczki elektryczki potrzeba dużo więcej czasu żeby odjechać autem

:naughty: :gwizdanie: jest na prawde duzo miejsc w aucie,gdzie mozna je umiescic-jak jest ich kilka-nie wiem,czy komus chcialoby sie bawic ze wszystkimi...nigdy nie bedzie pewien ile ich jest... :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Problem mam z jakaś wiązką przez co kluczyki tracą kodowanie. Kolega mi zakodował ponownie i po 30 min juz sie go nie dalo odpalic.

Czekam az ja dosla z Niemiec bo u nas tego nie ma i zakodują od nowa kluczyki ( wiązka 100zł).

Problem ze nie wiem czy to dotrze do mnie do konca tyg bo we wtorek 4 sierpnia mam uderzac na Chorwacje.

Oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasowo lub na stałe immo off twoim ratunkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam podobny problem z immo. Jeżdżę autkiem co dziennie i kilka razy w tygodniu zdarzy mi się że kontrolka od immo mruga po przekręceniu kluczyka, jednak po wyjęciu kluczyka, puknięciu ręką pod kolumną kierownicy i ponownym załączeniu zapłonu immo wykrywa kluczyk. Domyślam się że to jakieś styki. Gdzie ich szukać? W Sam naprawiam Audi A4 nie za wiele o tym piszą, zauważyłem tylko że układ immo znajduje się za plastikami obok prawej nogi kierowcy, ale jak się tam dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam podobny problem z immo. Jeżdżę autkiem co dziennie i kilka razy w tygodniu zdarzy mi się że kontrolka od immo mruga po przekręceniu kluczyka, jednak po wyjęciu kluczyka, puknięciu ręką pod kolumną kierownicy i ponownym załączeniu zapłonu immo wykrywa kluczyk. Domyślam się że to jakieś styki. Gdzie ich szukać? W Sam naprawiam Audi A4 nie za wiele o tym piszą, zauważyłem tylko że układ immo znajduje się za plastikami obok prawej nogi kierowcy, ale jak się tam dostać?

szukaj :szukaj: zajrzyj do działu warsztat...... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wITAM PANOWIE :) NIE CHCE ZAKLADAC NOWEGO TEMATU WIDEC TUTAJ SIE ZAPYTAM :) zna ktos jakis dorby srodek do czyszczenia stykow? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...