Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem wariator/łancuch/panewki/ szklanki ???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

napisałem do niego na priv, mam nadzieje ze jeszcze regeneruje te wariatory

działam w temacie, moje zadanie zorientować sie co do jakości, dostępności części itd. Musze mieć jakies alternatywy jak juz silnik bedzie rozebrany zeby  nie stał za długo...

Opublikowano

Dobrze i racjonalnie myślisz.

A z częściami jak wspomniałem wyżej, oby wyszło Ci w sumie jak najmniej, ale nie idź w taniznę no name, bo to się nie opłaca finalnie.

Opublikowano
  • Autor

Wstępnie wariatror bym brał od benyA4 także wprawa wariatora byla by ogarnięta, co do napinacza musze poszukac dobrej alternatywy, lub ostatecznie aso... ale tez mam nadzieje ze bedzie z nim okej i winny jest uszkodzony hamulec w wariatorze. W kazdym razie musze sie zorientowac cobi jak w kierunku napinacza i łańcucha. Podobno na komputerze mozna sprawdzić czy jest z nim problem chyba jak dobrze zrozumiałem po przez np. wypadanie zapłonu

Opublikowano

Pisałeś z kolegą benya4, dogadałeś temat?

Wypadanie zapłonu zauważysz nawet " na ucho".....

Masz już diagnozę postawioną, czy na razie to gdybanie?

Opublikowano
  • Autor

dzwoniłem nawet, kolega beny ma sporo zregenerowanych sztuk takze napewno bym brał od niego. Jeszcze kwestia szukania napinacza i łancucha zebym miał pewne źródlo i dobra częsć, ostatecznie aso.

co do wypadania to gdybanie co do łancucha ale wariator 90% tak czy siak na zimnym mi brzeczy juz od 3 lat 

Opublikowano
W dniu 12.02.2021 o 17:58, sonadores napisał:

tak czy siak na zimnym mi brzeczy juz od 3 lat 

ile czasu, sekund?

Problem narasta z mijanymi latami?

Opublikowano
  • Autor

nie wiecej jak 2 sekundy ale zazwyczaj jakas seunda albo mniej. Nie zauwazylem żeby sie pogarszało oprócz tego co teraz sie dzieje ale byc moze nie zwracałem na to nigdy uwagi i nie jestem pewny czy to od jakiegos czasu czy od niedawna sie dzieje

Opublikowano

To tu masz w normie i nie masz powodu do niepokoju.

Reasumując, zrobisz jak uważasz,ale ja w takiej sytuacji poszedłbym przed rozbieraniem tego i owego najpierw w wymianę oleju na dobry, certyfikowany i jeżeli nie byłoby poprawy to myślałbym o wymianie części dopiero.....

Edytowane przez AndrzejK.
Uzupełnienie wpisu.

Opublikowano
W dniu 11.02.2021 o 12:54, AndrzejK. napisał:

benya4

Mam od niego wariator. Zdecydowałem się na używany oryginalny w dobrym stanie. Szybka wysyłka,wariator ponad rok w aucie i puki co wszystko dobrze . Cena tez spoko.

Opublikowano

No tak, potwierdzasz opinię, że w razie potrzeby warto nabyć to ustrojstwo od kolegi o którym wspominałem.

Opublikowano
  • Autor

dzieki za opinie ze warto wziac od niego, w sumie nie jest to duza kwota jak za tą czesc wg mnie

 

co do wymiany oleju nie wiem czy by to pomoglo bo wstępnie po zaglebieniu sie w temat winny bylby uszkodzony hamulec wariator i ew. ten napinacz w kazdym razie bez wzgledu na olej nie powinno byc fakiego dzwieku tym bardziej ze cichnie on po przekroczeniu rownej ilosci obrotow. Wtedy mysle ze gdyby to olej to mialby na to wplyw jego ilosc a tu problem jest "liniowy" 

tak  czy siak ewidentnie wariator jest uszkodzony, do tego  moze dojsc zawor wysokiego ciśnienia, tam tez moze byc problem. 

 

Edytowane przez sonadores

Opublikowano

Zrobisz jak uważasz.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam, tak jak obstawiałem problem leżał po stronie napinacza, łańcucha oraz uszkodzonego wariatora. Łańcuch byl na tyle wyciągniety ze napinacz był prawie na maxa napięty. Dziś auto mam do odbioru j bede wiedział cos więcej. Napinacz i łancuch febi to koszt ok 380zl oryginal 1150zl 

ori wariator 2000- 2500tys regenerowany 400-600 (200 kaucja)

+ uszczelka ori wys. ciśnienia 30zl

pierscienie nastawnika 100 zl ( wykonane z kompozytu) 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ma ktoś może namiar bezpośredni (mail, telefon) do użytkownika benya4? bo widzę że ostatni raz logował się w środę a mam sprawę.

Opublikowano

Napisz mu na pw, dostanie powiadomienie.

Opublikowano

Jak się  nie mylę to jego numer z allegro go mam 603976909

Opublikowano
ALLEGRO.PL

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.