Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe lampy - Led


verbatim91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miałem niedawno mała przygodę boją B7, w związku iż zniszczeniu uległy lampy przód myślę nad kupnem nowych i ledami do jazdy w dzień. 

Znalazłem takie :

 

ALLEGRO.PL

Kup teraz LAMPY REFLEKTORY LED AUDI A4 B7 04-08 BLACK z GLIWICE/KATOWICE/OPOLE na...

 

Moje pytanie jest takie, czy tak przyciemnione są wgl zgodne w prawem? Wg sprzedającego posiadają homologacje, no i czy to nie jakiś chiński badziew? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie one przyciemnione? Wydaje mi się, że tylko środki czarne nic więcej, jeśli mają homologacje to można założyć, pytanie jak to świeci na 15m? Z trwałością może też być różnie.

Za te pieniądze to jak kolega wyżej lepiej bawić się z ori i coś rezać. No tak, jest led w lampie, a na to jest parcie jak na sedesie przy niezłym zatwardzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam przyciemnione i LED.

Idź w laser, pal pobocza a inni niech rowami jeżdżą.

A pod dyskotawką będziesz naprawdę cool.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem lampy ledowe nie dawno w swojej A4 B7 i nie polecam, świecą nawet ok ale to jedyny plus, auto na takich chińskich lampach wygląda z przodu moim zdaniem źle, traci swój cały urok B7, oprócz tego nie da się ich spasować za bardzo, a największy minus za to że te lampy posiadają soczewkę z ruchomą przesłona (Długie krótkie w jednej soczewce) sterowną elektromagnesem i te właśnie elektromagnesy po roku czasu użytkowania się zepsuły. I tak na marginesie w moich światłach na tych ledach się wgl jeździć w dzień nie dało, światło po prostu za słabe i w dzień nie widoczne.

Ostatnio kupilem oryginalne światła i dodałem do nich projektory biled i świeca o niebo lepiej i ładnie wyglądają (jak Ori ksenony) i są ładnie spasowane. Więc myślę że po prostu lepiej przerobić oryginalne lampy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...