Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aktualizacja daty i czasu


Mateoa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Mam problem w Audi z aktualizacją godziny i daty.. Po odpaleniu auta wyskakuje komunikat, że cyt: "language data not complete". Czy to może być powód, że nie aktualizuje się czas ? Jak poradzić sobie z tym problemem. 

Z góry dziękuje za pomoc.

Pacjent Audi A4 B8 2015 

wyświetlacz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że za free nikt nie pomoże. Może ktoś za opłatą coś pomoże ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak na mój gust to ten komunikat nie ma nic wspólnego z datą i godziną. Komunikat "language data not complete" znaczy mniej więcej co "dane języka niekompletne" - robiłeś ostatnio jakieś spolszczenie lub kombinowałeś coś ze zmianą języka??

A druga sprawa to tutaj nikt nie pomaga za kasę, bo po to jest te forum, aby pomagać sobie w miarę bezinteresownie - po prostu nikt pewnie się jeszcze nie spotkał z takim problemem i dlatego nie ma żadnej odpowiedzi na twój post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nic nie robiłem. Prawdopodobnie był odłączony akumulator u mechaniora  i się coś........ Problem w tym, że nie mam teraz ani poprawnej godziny ani daty :D można to jakoś ręcznie ustawić bo zawszę robiło się to wszystko automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem, zawsze po włączeniu zapłonu ten zegarek startuje od zera trochę mnie bro irytuje i chciałbym to naprawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Lukasz_mk2 napisał:

kolego jak na mój gust to ten komunikat nie ma nic wspólnego z datą i godziną. Komunikat "language data not complete" znaczy mniej więcej co "dane języka niekompletne" - robiłeś ostatnio jakieś spolszczenie lub kombinowałeś coś ze zmianą języka??

 

Dokładnie, jesteś w menu językowym. Tu czasu nie ustawisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy mmi czas i data pobierana jest z satelity. Musisz w ustawieniach mmi poszukać i zaznaczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2021 o 09:43, Muskel1 napisał:

Przy mmi czas i data pobierana jest z satelity. Musisz w ustawieniach mmi poszukać i zaznaczyć. 

Hejo,

Ja mam MMI 3 Basic i właśnie nie chce się łączyć z satelitą w celu automatycznej aktualizacji godziny i daty. Znalazłem w ustawieniach recznę nastawianie tych danych ale jak zrobić aby odbywało się to automatycznie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...