Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Naprawa wgniecenia w aucie


VoMiT

Rekomendowane odpowiedzi

a moze jest jakis ochotnik do testów:>??

a co za problem kupic za 20zł i sprawdzić :). Ja bym kupił bo mam kilka malutkich załamań lkakieru przez idiotów którzy nie potrafia otwierać drzwi w swoich samochodach na parkingu, ale najpierw chciałbym wiedzieć czy z takim czymś sobie poradzi. I do czego ten pistolet i klej skoro to tylko te przyssawki to wyciągaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze jest jakis ochotnik do testów:>??

a co za problem kupic za 20zł i sprawdzić :).

ale co kupić za 20 zl :mysli: sprzęt do bojlów - wgniotów kosztuje kupe kasy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex ale co ty porównujesz wgniot do uszkodzenia lakieru???

Mu tu mówimy o wgniotach gdzie lakier nie został uszkodzony

umiemy czytac?

no ale w jaki sposób moze to wyciągnąć jak jest załamany lekko lakier? oczywiscie nie pekniety hmmm

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 10:53_________________________________________________chyba o tym mówimy? http://www.allegro.pl/item594886239_pops_a_dent_sam_napraw_wgniecenia_w_aucie_f_vat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to rozeszliśmy się trochę w temacie ...każdy ma z nas rację .... bo mówimy o innym sposobie na wgnioty :naughty::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no temat dotyczy sie tego co autor w nim załozył więc ja cały czas mówie o tym sposobie z wątku autora :). 20zł to kosztuje i wlaśnie chciałbym się dowiedzieć czy wyciągnie takie wgnioty od nieumiejętnego otwierania drzwi przez innych kierowców co skutkuje wgniotem niewielkiej średnicy na drzwiach itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to myślę że na 99% będzie ciężko .... ja bym nie podjął się tego ...podjechałbym na Twoim miejscu do profesjonalnego bojlarza ...dużo nie kasują za wgnioty ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to myślę że na 99% będzie ciężko .... ja bym nie podjął się tego ...podjechałbym na Twoim miejscu do profesjonalnego bojlarza ...dużo nie kasują za wgnioty ....

mnie to nie przeszkadza bo tego praktycznie nie widać, chyba że pod słońcem. Wiekszosc z nas ma takie coś. Myślałem tylko że jak za niewielką cene można to samemu usunąć to czemu nie spróbować, ale widze że to chyba nie ma sensu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Solar_

Ośka najlepsza... :wink4: Ta panna daje radę. :naughty:

jasne że daje rade :kox::decayed:

Ciekaw jestem ilu osobom pomógł ten wynalazek :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ilu osobom pomógł ten wynalazek

- mowisz o tej lasce z Twojego podpisu :naughty:

a tak na powaznie-jesli to kosztuje 20 zlotych-odmowic sobie kilku piwek,czy butelki wodki -nie powinno stanowic problemu-(nie orientuje sie za bardzo ile kosztuje alkohol w Polsce) znalezc na zlomie jakas stara lodowke ,czy pralke-skopac ja solidnie,uzyc mlotka,wozka sklepowego-szerokosc gamy pomyslow-jest duza :naughty: i testowac,ja uwazam,ze wgnioty o srednicy ,mniejszej niz 3 cm,jest ciezkie ,takim czyms-i to tez zalezy w jakim miejscu na aucie,ale to tylko moja opinia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez mam kolo nadkola takiego wgniota a teraz musze porobic pare poprawek lakierniczych wiec chce koszta ograniczyc do minimum... jak ktos to ma w Kraku to niech wezmie za tydzien na spota :evil: mysle ze obiektow do testow nie zabraknie... :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 12:38_________________________________________________No laska z podpisu tez dobra w ch.... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze lepiej wydac kilka zlotych na cos takiego niz ladowac szpachle na niunie... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BrunoNH

Lepiej tą blondynę zaciągnąć do roboty. :polew:

obawiam sie,ze kosztowaloby to duzo wiecej w jej przypadku- :naughty:

ale odbiegamy od tematu Panowie i robi sie OT na temat jakiejs blondyny(fajnej z reszta)-ale przypominam wszystkim,ze to Forum techniczne :cool1::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BrunoNH

Lepiej tą blondynę zaciągnąć do roboty. :polew:

Myslisz, ze jak by dobrze sie zassala w to wgniecenie to by zniklo ?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie jak patrze na ta blondyne to mam wrazenie, ze jej moc przerobowa sie marnuje :polew:

Moze ja zaprosimy na spota co nex :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie znajdzie paru chetnych to nawet nam pewnie taniej niz 20zl/glowe wyjdzie :P

A przynajmniej bedzie miala jakies pozyteczne zajecie... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...