Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Naprawa wgniecenia w aucie


VoMiT

Rekomendowane odpowiedzi

_Solar_ gdzie ja mozna zamowic ?? I zeby mi jej na poczcie nie rozpakowywali :evil:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 13:13_________________________________________________Wsadze ja sobie do bagaznika i bedzie mi wgniecenia wyciagac... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak,tyle,ze ta laska i Swieta maja ze soba wspolnego tylko ''jajka'',a obydwa tematy nic wspolnego z wgnieceniami,ale to moja subiektywna opinia-i nie musi byc prawdziwa :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak,tyle,ze ta laska i Swieta maja ze soba wspolnego tylko ''jajka'',a obydwa tematy nic wspolnego z wgnieceniami,ale to moja subiektywna opinia-i nie musi byc prawdziwa :tongue4::wink4:

A tutaj sie mylisz :tongue4:

Jesli chodzi o wgnieenia w karoseri to mamy do czynienia z wyciaganiem... zmien 2 literki i bedziesz mial zwiazek z ta pania :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale robicie chłopaki OT, czuje że posypia się kropki.....

Ja bym zakupił to urzadzenie, ale nie wiem właśnie jak to sie spisze z drobnymi wgniotami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale robicie chłopaki OT, czuje że posypia się kropki.....

Ja bym zakupił to urzadzenie, ale nie wiem właśnie jak to sie spisze z drobnymi wgniotami

Kropka to pierwszy Ty dostaniesz, jak nie zamowisz to sie nie dowiesz, no chyba ze ja wczesniej zamowie :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 14:07_________________________________________________Jak mi to wyciagnie to biore... :naughty:

b3fbdf3b407458fdmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega domjenick ma racje,odmówic sobie paru piwek albo jakiejś flaszki i zakupić taki sprzęt :good: zawsze można warto spróbować :wink4: anóz to będzie lekarstwo na małe wgniecenia w naszych autkach :) widać po aukcji że popyt na to perpetum mobile jest spory :przebiegly: ciekaw jestem opini użytkowników którzy to już wypróbowali :gwizdanie:

Cóz wy panowe czepiliście sie tak tej mojej pani z podpisu :decayed: wiem ze fajna bo moja :naughty::kox:

Chyba zaraz założę wątek w dziale na " kazdy temat " dotyczący mojego podpisu i zobaczymy jak rozmowa będzie się toczyć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie oto wgniecienie

aV1DPDyr.jpg

i mam zamiar wyprubować ten wynalazek,chociaż nastawienie mam raczej sceptyczne.

Jak coś to dam znać,hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie oto wgniecienie

aV1DPDyr.jpg

i mam zamiar wyprubować ten wynalazek,chociaż nastawienie mam raczej sceptyczne.

Jak coś to dam znać,hej

ja mam 1/10 tego wgniotu,ale w 4-ech miejscach i oko drażni.ciekawe jak ci pójdzie,chociaż w tym miejscu to raczej ciężko będzie,ale powodzenia i trzymam kciuki........ :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy takiego oftopa zrobiliście że hoho :)

Ja kupiłem ten wynalazek jakiś rok temu jak miałem jeszcze e36. Oczywiście jak zauważyliście pewnie pistolet jest taki sam jak do kleju na gorąco ale same wkłady troszeczkę jakby się różniły, te są bardziej plastyczne i po roztopieniu szybko nie twardnieją (zachowują się bardziej jak guma). Specyfik radzi sobie z wgnieceniami ale nie takimi małymi po kamykach czy tym bardziej na załamaniach lub profilach. Jeżeli ktoś ma wgniota powiedzmy średnicy 20cm to ok (np. jakaś piącha na masce, lub jakaś dupsko na błotniku) równie dobrze można go palcem wypchnąć z drugiej strony :) Urządzonko znajduje zastosowanie raczej w miejscach gdzie nie można od drugiej strony wsadzić ręki i pchnąć...

Na forum bmw już robiłem bodajże jakąś fotorelacje poszukam i najwyżej podrzucę. Na audiczce próbowałem z 2 wgniotami na drzwiach kierowcy średnicy 2-3cm i bez skutku.

Wracając do tematu panienka z podpisu na pewno ma pchnięcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jasną rzeczą jest że wgniota średnicy 1cm tym nie wyciągnie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wgnioty kreski wielkości 0,8-1cm od uderzeń innych drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też zależy wszystko od głębokości i stopnia/kąta załamania blachy... zapodaj fotki

no uderz sobie czyimiś drzwiami w swoje na parkingu to zobaczysz jak to wygląda :) Zreszta w tym roczniku na pewno tez takie masz bo to nieuniknione :wink4:. Wiadomo że pionowe, dlugosc do 1cm i lekkie zalamanie widoczne pod słońcem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...