Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Black Arrow :) Czas sie pochwalić

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 B5 1999r. sprowadzony ze Szwecji

1.8T 180PS

-Klimatronik

-FIS pełny

-pakiet oświetlenie

-Xenon 4300K + białe postojowe LED

-Elektryka

-4 poduchy

-podłokietnik

-pakiet komfort

-Tempomat

-Felgi BBS 17"

-Opony 225/45/17

-grzane dupki

-i pewnie jeszcze wiele innych o których zapomniałem :)

Jest:

-DV z TT 225PS

-wskaźnik doładowania na słupku

W planach:

-wywalenie katonga i testpipe

- TIP

-przyciemnienie wszystkich szyb o 30% (oprócz czołowej :) )

-gleba tył -30 przód -40 -była ale zrezygnowałem... teraz jest seria i polowanie na 1BE

nowe zdjęcia wkrótce

Opublikowano

Ładna sztuka, a gleba konieczna (+) za brak przesady w glebie :)

Opublikowano

chętnie zobaczył bym fotki :decayed:

a potem to już sugestii będzie masa... :polew:

Opublikowano
  • Autor

zapomniałem oznakować fotkę więc się poprawiam i wrzucam od nowa :)

Opublikowano

Ładne bo czarne i po lifcie i bo sedan :cool1: Dobry pomysl z szybkami - tylko wszystkie zrób na 30%

No ale gleba to obowiązkowo i jak najszybciej bo tył wygląda jak w Vectrze :kwasny:

Opublikowano

Gleba konieczenie i to szybko, bo wygląda komicznie.

I radzę jednak dać -35/-30 (tył). Większa gleba z tyłu (i to aż o 10mm), to będzie wyglądał jak z toną ziemniaków w bagażniku.

Opublikowano
  • Autor

oczywiście zaszła pomyłka :) miało bć odwrotnie tył -30 przód -40. Chciałem zrobić delikatny "klinik" a z tego co napisałem wyszedł startujący JumboJet

Opublikowano

oczywiście zaszła pomyłka :) miało bć odwrotnie tył -30 przód -40. Chciałem zrobić delikatny "klinik" a z tego co napisałem wyszedł startujący JumboJet

wyglądałby jak z pełną butlą gazu :polew:, fajna baza do modów, przód wygląda elegancko, na boku tylko ta gleba bruździ, a raczej jej brak :wink4:

Opublikowano

za***ista, motor, kolor :good:

one minus: ośka :gwizdanie:

p.s. dawaj więcej fot i środeczek

Opublikowano

fajny kolor ,super silnik i ładne fele

Opublikowano
  • Autor

w pierwszym poście dorzuciłem obiecane fotki... jakość może nie jest zadowalająca (ostre słońce) ale jakiś tam podgląd na sytuacje jest...

rozważam możliwość usunięcia oznaczeń z tylnej klapy i malowanie środków lamp przednich oczywiście czarnym matem

Opublikowano

Ładna sztuka :) Miałem okazje widzieć na żywo,tak myślałem że to ta co stoi u Śniegiego :naughty: Dbaj o nią :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ładna sztuka :) Miałem okazje widzieć na żywo,tak myślałem że to ta co stoi u Śniegiego :naughty: Dbaj o nią :decayed:

słyszałem słyszałem :) możemy się łapać tylko jest jeden warunek nie wrzucasz 2 biegu :>

ani żadnego powyżej oczywiście

Opublikowano

Ładna sztuka :) Miałem okazje widzieć na żywo,tak myślałem że to ta co stoi u Śniegiego :naughty: Dbaj o nią :decayed:

słyszałem słyszałem :) możemy się łapać tylko jest jeden warunek nie wrzucasz 2 biegu :>

ani żadnego powyżej oczywiście

hehe dobra,jesteśmy umówieni :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dodałem parę fotek już z naklejką klubową...

Opublikowano

ładne autko, tylko co do gleby ta bym dał jak najniżej ale w granicach rozsądku przód -60 tył -50

Opublikowano

kwiatko to już perwera a nie granica rozsądku :)

Opublikowano

Fajna furka oby ci służyła :wink4:

Opublikowano

kwiatko to już perwera a nie granica rozsądku :)

zależy co kto lubi, ja bym się chyba nie odważył, jeździłem kumpla bravem, -80/-60, tragedii nie ma ale krawezniki jakieś wysokie :polew:, fura się :kox: prezentuje i ten silniczek :decayed:

Opublikowano

ładniutka wygląda na utrzymaną znaczki bym zostawił tylko gleba -40 a do środka chrom ramki na zegary i będzie :good: no i oczywiście wielki plus za silnik :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.