Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Black Arrow :) Czas sie pochwalić

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja w B7 miałem -95 a teraz mam -65 od serii i muszę uważać na wszystko wyższe od żaby - jedyny + to trakcja + lans :)

Opublikowano

fajna audiczka zrób srebne ramki wokół szyb i będzie :thumbup:

Opublikowano

fajna audiczka zrób srebne ramki wokół szyb i będzie :thumbup:

A niech Cię ręka ... broni :no: - tego chromu jest już nadto na naszych ulicach :sick3:

Tak wygląda bardzo dobrze.

Opublikowano

Witam widze ze przybywa AJL w naszym klubie jak tam 180ps...? robi wrazenie.. :)

Opublikowano
  • Autor

robi robi :) choć jeździłem mocniejszymi ale w automacie... i to już nie to samo wydaje mi się że lepiej 180 w manualu niż 230 w automacie.

Na dniach będzie gleba -40/-40 :)

Co do ramek wokół okien zastanawiałem się zastanawiałem i chyba wole raczej black edition :)

Opublikowano

ładna sztuka jak dla mnie to tylko szyba czarna i jakieś pełniejsze polerowane koło :P

Opublikowano

Na dniach będzie gleba -40/-40 :)

Co do ramek wokół okien zastanawiałem się zastanawiałem i chyba wole raczej black edition :)

Mój Ziom :tongue4:

:good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

miało być -40/-40 a przez przypadek trafiło się -60/-40 i teraz wygląda tak:

08052009179x.th.jpg08052009180.th.jpg08052009181.th.jpg08052009182.th.jpg

ciężko się przyzwyczaić bo trochę twardo jest i dość nisko na nasze krawężniki i podjazdy w bramach ale ogólnie jestem zadowolony :)

Opublikowano

Z przodu faktycznie niziutko ale z tyłu to prawie seria :wink4:

A na serio przyciemnisz szybki i będzie :kox:, chociaż ja pomyślałbym o jakiś fajnych 18"

Opublikowano
  • Autor

można porównać z serią na fotkach w pierwszym poście :) wydaje mi się że różnica raczej spora :>

a co do "osiemnastek" to nie dla mnie :) wydaje mi się że 17" to maks na nasze drogi

Opublikowano

Bardzo ładne auto :good:

Podobają mi się bbsy, kolor i gleba oczywiście. I silnik :gwizdanie:

Może kiedyś się na drodze spotkamy bo dosyć często latam do Radomia.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a ja często do Dęblina w okolice lotniska :)

Opublikowano

bardzo fajne autko :oklaski: :oklaski:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

mam pytanko: co sądzicie o takich felgach?

11052009183.jpg

:naughty: przy okazji z nudów zrobiłem sobie cupetke :polew:

Opublikowano

Do Civica by pasowały ale Audi na JDM robić nie wypada, lepiej zerknij na Advanti typ "E"

da06b00b500a0277.jpg

6981f60a19f60c7f.jpg

Opublikowano
  • Autor

całkiem niezłe ale znowu ja za tzw. "szprychówkami" nie przepadam

Opublikowano

Ja miałem i były OK w utrzymaniu też a podczas jazdy wyglądały jak chromowane talerze bo były w 18"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.