Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przepływomierz


Domino98

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Pojawił mi się problem z przepływomierzem po jego wymianie (przed wymianą wyskakiwał błąd przepływomierza nie pamiętam jaki dokładnie) wymieniony na Magneti Marelli, po jego założeniu usunąłem błędy, przejechałem trochę kilometrów, zgasiłem silnik i odpaliłem znowu z świecącym "czekiem" najpierw wyskoczył sam błąd G42, po usunięciu znowu to samo, ale teraz wyskakują dwa błędy G70 i G42 i tak w kółko, po usunięciu wydaje mi się, że auto dużo lepiej pracuje, ktoś może wie w czym leży problem? sprawdziłem również napięcie, występuję o ile dobrze pamiętam na "1" - 13,5V, a na "3" - ok. 4v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To magneti to się nie nadaje. Przeplywka tylko z ori, a w tym przypadku to raczej bosch. Log 2+33 poza tym prawdę o przeplywce powie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, przem8 napisał:

To magneti to się nie nadaje. Przeplywka tylko z ori, a w tym przypadku to raczej bosch. Log 2+33 poza tym prawdę o przeplywce powie. 

A jakie powinny być poprawne wartości na tych logach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba cos koło 80-90 przy odcince podczas jazdy oczywiscie, encyklopedią nie jestem, a na jałowych 2,5-4,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jałowych spada poniżej 2, błąd wyskakuje jako stały, zbyt wysoki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I masz odpowiedz ale jakbys wkleil logi to bylby szerszy pogląd na temat ale nie mój problem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie aby nie zakładać nowego tematu to miałem (Chyba)  problem z przepływomierz... Ale ok nie ważne. Na starym przeplywomierzu gdy dołączyłem wtyczkę to było zero reakcji, tak samo jezdzil itp, gdy za?kupiłem dziś nowy podłączyłem i mam tak samo... Gdy go dołączyłem to zero reakcji, gdy odlaczylem i zapalilem auto to zapalił bez problemu 

O co tutaj chodzi?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi zrób, a nie w ciemno coś wymieniasz. Wróżek tu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...