Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Domino98

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Domino98 opublikował(a) temat w 1.6
    Witam, Na początku zaznaczę, że autem jeździ się dobrze, nie wykazuje żadnych oznak zużycia. Ostatnio wjeżdżając na parking, strzeliło coś z przodu auta wyskoczył błąd i auto na żadnym wbitym biegu nie chciało jechać (wzrastały tylko obroty) po dostarczeniu auta do mechanika okazało się, że wszystko jest sprawne, skrzynia, dwumas, poloski itd zostało sprawdzone, wszystko wyglądało w porządku, więc mechanik złożył wszystko do kupy rozkładając ręce, po złożeniu auto normalnie jeździ i nic się nie dzieje. Co to może być? Żeby znowu się taka sytuacja nie zdarzyła To chciałbym znaleźć jakieś rozwiązanie tej dziwnej sytuacji.
  2. Domino98 odpowiedział(a) na Domino98 temat w 1.6
    Na jałowych spada poniżej 2, błąd wyskakuje jako stały, zbyt wysoki
  3. Domino98 odpowiedział(a) na Domino98 temat w 1.6
    A jakie powinny być poprawne wartości na tych logach?
  4. Domino98 opublikował(a) temat w 1.6
    Cześć, Pojawił mi się problem z przepływomierzem po jego wymianie (przed wymianą wyskakiwał błąd przepływomierza nie pamiętam jaki dokładnie) wymieniony na Magneti Marelli, po jego założeniu usunąłem błędy, przejechałem trochę kilometrów, zgasiłem silnik i odpaliłem znowu z świecącym "czekiem" najpierw wyskoczył sam błąd G42, po usunięciu znowu to samo, ale teraz wyskakują dwa błędy G70 i G42 i tak w kółko, po usunięciu wydaje mi się, że auto dużo lepiej pracuje, ktoś może wie w czym leży problem? sprawdziłem również napięcie, występuję o ile dobrze pamiętam na "1" - 13,5V, a na "3" - ok. 4v
  5. Miałem problem z przepływomierzem, wymieniłem na MM, pojawił się problem z błędem G42 zbyt wysoki operator, ale samochód zachowuje się normalnie
  6. Pomogła wymiana cewki, co ciekawe przed wymianą mrugalo mi podświetlenie podnoszenia szyb, po wymianie świecą normalnie, ale dziś zauważyłem, że na chwilkę znowu wróciło mruganie i trząsł się pedał gazu pod butem, ale znowu jest git tak jak od razu po wymianie
  7. Pod jakim względem bije go na głowę?
  8. Motul 8100 x-cess 5w40
  9. Domino98 odpowiedział(a) na wojtas_7 temat w 1.6
    Dobre pytanie, dałem mu dzisiaj do zrozumienia, że chce mieć sprawne auto jak będę go odbierał. Może niekoniecznie sprawne, świece za pierwszym razem były już zdatne do wymiany, za drugim razem przewody do wtryskiwaczy, ale mogli się bardziej postarać, 3 raz wyskakuje ten sam błąd o niereguralnym spalaniu na 1 i 4 cylindrze
  10. Przepływomierz sprawdź, częsty problem
  11. Domino98 odpowiedział(a) na wojtas_7 temat w 1.6
    Przecież w tym silniku to normalne, że bierze olej, walka z tym to jak walka z wiatrakami, ale mam teraz ten sam problem co Ty, brak mocy i szarpanie plus meugajacy "czek" oddałem już 3 raz do mechanika z tym samym problemem, wymiana przewodów i świec nie pomogła, mam nadzieję, że teraz znajdzie problem. najgorszy silnik z jakim miałem do czynienia, dramat.
  12. Tak, szukałem przyczyny wszędzie, aż w końcu pojechałem do polecanego mechanika który od razu powiedział, że poduszki są już wylane i trzeba wymienić, teraz jest spokój, denerwuje tylko to trzepanie budy przez nieoryginalne poduchy
  13. Ja dodam od siebie, że musiałem wymienić wszystkie poduszki, silnika i skrzyni, ale polecam tylko oryginały na zamiennikach strasznie trzęsie budą
  14. Ma ktoś kogoś w okolicach Żywca? Do 100km
  15. U mnie uspokoiło się po wymianie sondy lambda (bank 1), ale wymieniłem na jakąś "firmy krzak" i widzę, że pomału problem wraca

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.