Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.4 V6 Farts

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Interesuję się zakupem Audi A4 B6 w 2.4 V6 ofc. z LPG :)

Chciałbym zapytać, czy w wersji z tiptroniciem są słyszalne tzw. DSG Farty, czy jest to możliwe :) Jak te silniki w takim zestawie z trwałością, jakie są +/- koszty eksploatacji? 

Z góry dziękuje za odpowiedzi wszelakie :)

Opublikowano

Chyba z multitronickiem,to były mega długi pierd...... ?

Tylko multitronic występuje razem z 2.4 w b6.

Silnik dosyć pancerny,eksploatacja tania wbrew temu co piszą niektórzy bo przecież to v6... 

Edytowane przez pila24

Opublikowano

Mój motor ma w tej chwili nalatane 332tkm i jedyny koszt jaki poniosłem to wymiana uszczelek pod klawiaturą, zaślepki walków rozrządu i miska olejowa...łącznie nie całe 1000zł. Spalanie LPG ok 13,5 - 15 ale nogę mam ciężką, łyka trochę oleju (ok 0,3L/1000km), ale cały czas pełny syntetyk....cała reszta samochodu to wiadomo, jak się trafi

Ps: normalnej eksploatacji typu świece, przewody WN nie liczę bo wiadomo że trzeba to raz na jakiś czas wymienić, ale też nie są to jakieś zabójcze koszty

Opublikowano
  • Autor

A4B6 występowały w 2.4 razem z tiptronic'em - również :) 

Edytowane przez Sherkoo

Opublikowano
12 minut temu, Sherkoo napisał:

A4B6 występowały w 2.4 razem z tiptronic'em - również :) 

tip tylko w Q

odkurzacz tylko FWD

Opublikowano
  • Autor

Czyli miałem racje :) 

 

Zastanawia mnie fakt, czy w takim tipie będą słyszalne strzały z wydechu przy zmianie biegów, oczywiscie przy zrobionym wydechu :D 

Opublikowano
7 minut temu, Sherkoo napisał:

Czyli miałem racje :) 

 

Zastanawia mnie fakt, czy w takim tipie będą słyszalne strzały z wydechu przy zmianie biegów, oczywiscie przy zrobionym wydechu :D 

nie

Opublikowano
  • Autor

A to dlaczego?

W takim V6 3.2 FSI są słyszalne i zastanawiało mnie to :p 

Opublikowano
9 minut temu, Sherkoo napisał:

A to dlaczego?

W takim V6 3.2 FSI są słyszalne i zastanawiało mnie to :p 

właśnie... FSI....

Opublikowano
  • Autor

Nie rozumiem do końca, dlaczego? 

 

Edytowane przez Sherkoo

Opublikowano
16 godzin temu, Sherkoo napisał:

Nie rozumiem do końca, dlaczego? 

 

To wywal tłumik środkowy i będą bangi,farty i popy. U mnie jak był na wykończeniu środkowy to były strzały ? 

Opublikowano

Jak znajdzies B6 2.4 w Quattro to pokaz, bo ja od 10 lat zadnej nie widzialem. Ten motor w quattro nie wychodzil. 

Opublikowano
31 minut temu, soul87 napisał:

Jak znajdzies B6 2.4 w Quattro to pokaz, bo ja od 10 lat zadnej nie widzialem. Ten motor w quattro nie wychodzil. 

Chyba jedna jest na forum,swap byl z 3.0 na 2.4 a napęd został  ?

Oczywiście fabrycznie nie było tego motoru z Q.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.